Beyttürk İnşaat Arap yatırımcıyla buluştu

Kuvey Ulusulararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katılan tek Türk firması olan Beyttürk İnşaat, Yalova ve Orhangazi projelerini Körfez yatırımcısına tanıttı

Beyttürk İnşaat Arap yatırımcıyla buluştu

Kuveyt'te 5-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Kuveyt Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katılan tek Türk firması olma özelliği taşıyan Beyttürk İnşaat, Yalova ve Orhangazi'de hayata geçirdiği konut projelerini Körfez yatırımcısını tanıttı. Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, fuarın şirket vizyonu açısından büyük önem taşıdığını ifade ederek:

"Büyük Körfez ve uluslararası firmaların yer aldığı bu fuar bizim için önemli bir fırsat oldu. Bir yandan projelerimizi tanıtma olanağı bulduk, bir yandan da birçok yatırımcı firma ile iletişime geçme şansı yakaladık" dedi.

Kuveyt Gayrimenkul Fuarı
5-10 Ekim tarihleri arasında Kuveyt'te gerçekleşen "Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı-Kuwait International Property Show-KIPS etkinliğine katılan Beyttürk İnşaat, özellikle Arap yatırımcının büyük ilgi gösterdiği Orhangazi ve Yalova projelerini tanıtma fırsatı buldu.

Fuarı değerlendiren Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, firmanın güçlü yapısının Türkiye dışındaki komşu ülkelerde de proje geliştirmeye imkan tanıdığı belirterek, bu yatırımlarla ilgili çalışmalara başladıklarını vurguladı.

Yabancıya konut satışı
Arap ve uluslararası firmaların katılım gösterdiği bu tip fuarların önemine dikkat çeken Barman:

"Bir yandan Beyttürk İnşaat’ı ve sürdürdüğümüz projeleri tanıtma olanağı bulduk, bir yandan da birçok yatırımcı firma ile iletişime geçme şansı yakaladık.  Türkiye’nin gücünü uluslararası platformda anlatmayı hedefledik. Bu amaçla uluslararası organizasyonlarda yer almaya devam edeceğiz. " ifadelerini kullandı.

Firma Bilgisi: Beyttürk Inşaat