BRN Yatak Almanya'da beğeni topladı

Dünyanın en rahat yeri" sloganıyla 5 kıtada 500’ü aşkın noktada ürünlerini satışa sunan BRN Yatak, İnterzum Cologne Fuarı'nda sergilediği ürünlerle beğeni topladı

BRN Yatak Almanya'da beğeni topladı

21 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenen İnterzum Cologne Uluslararası Mobilya Üretimi ve Ahşap Uygulama İhtisas Fuarı'na katılan BRN Yatak, ürünlerini değişik ülkelerden gelen ziyaretçilerle buluşturdu.

İlter: “stantlarımız ziyaretçi akınına uğradı”
BRN Yatak Genel Müdürü Berna İlter, sektör uzmanlarıyla bilgi paylaşımı yapmak, son teknolojinin kullanıldığı malzemeleri tanımak ve yeni tasarım fikirleri edinmek amacıyla katıldıkları fuarda, stantlarının ziyaretçi akınına uğradığını belirtti.

İlter: “Dünya pazarının içerisinde yer almak bizi çok mutlu etti”
İki yılda bir düzenlenen ve mobilya endüstrisinde dünyanın en büyük tedarikçilerini ağırlayan fuardan etkili sonuçlar aldıklarını kaydeden İlter, şunları söyledi: "Firmaların ve ziyaretçilerin büyük kısmı yurtdışından katılmıştı. Dünya pazarının içerisinde yer almak bizi çok mutlu etti. Biz gerekli sunumlarımızı yaptık. Yurtdışındaki müşterilerimizle görüştük. Standımız ve ürünlerimiz büyük beğeni topladı." 13 Mayıs'tan itibaren çeşitli ülkelerden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi ağırlayan fuar 16 Mayıs tarihinde son buldu.