BRN Yatak kalitesini İtalya'da da ispatladı

BRN Yatak kalitesini İtalya'da da ispatladı. İşte BRN Yatak özellikleri

BRN Yatak kalitesini İtalya'da da ispatladı

Italya I Salone del Mobile Milano Fuarı'na katılan BRN Yatak kalitesini İtalya'da da ispatladı. 160 ülkeden çok sayıda firma ve sektör temsilcisinin katıldığı organizasyonu bu yıl 310 bin 840 kişi ziyaret etti. Türkiye’nin en önemli yatak üretici ve ihracatçılarından biri olan BRN Yatakları’nın Genel Müdürü Berna İlter, Milano Fuarı’nın mobilya alanında dünyanın marka değeri en yüksek fuarlardan biri olduğuna dikkati çekti. İlter, BRN Yatak'ın fuarda büyük ilgi toplamasının gururunu yaşadıklarını belirterek, şöyle devam etti:

“BRN Yatak’ı kısa zamanda 60’ın üzerinde ülkeye yatak gibi zor bir ürünü ihraç edebilir hale getiren yegane şey başarıya olan inancımız, sürekli yeniliğin peşinde koşmamız ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmemiz. Milano Fuarı da sektördeki küresel gelişmeleri yakinen görebileceğiniz bir yer. Fuarda dünya devlerinin arasında görücüye çıktık ve şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki ülkemiz firmalarının eksiği yok, aksine dünya genelindeki rakiplerinden fazlası var.”

İhracat rakamlarımızı daha da artırmayı hedefliyoruz
Berna İlter, bu tür çok uluslu katılımlara ev sahipliği yapan fuarların yeni bir ihracat kapısı olması açısından da son derece önemli olduğuna işaret ederek, “Fuardaki katılımcıların yüzde 90’ı ticari amaçla oraya gelen isimlerdi. Türk firmaların burada kurdukları bağlantıları gelecek günlerde iyi değerlendireceğine inanıyorum. İhracatımızın yüzde 85’ini İngiltere, Almanya, Fransa gibi Avrupa ülkelerine yapan, 5 kıtada 500’den fazla satış noktasında yer alan bir markayız. Bundan sonraki dönemde başta İtalya pazarı olmak üzere hem Avrupa’da hem de dünya genelinde ihracat rakamlarımızı daha da artırmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. BRN Yatak, en hızlı büyüyen 25 firma arasında yer alıyor.