Brooklyn Park'ta yüzde 0,95 faiz avantajı

Fikirtepe'nin ilgi gören projelerinden biri olan Brooklyn Park'ta ev almak isteyenler için yüzde 0,95 faiz avantajı ile yüzde 25'lik peşinatları teslimde ödeme kampanyası düzenlendi

Brooklyn Park'ta yüzde 0,95 faiz avantajı

Fikirtepe'nin ilgi gören projelerinden biri olan Brooklyn Park'ta ev almak isteyenler için yüzde 0,95 faiz avantajı ile yüzde 25'lik peşinatları teslimde ödeme kampanyası düzenlendi. Lokasyonu ile dikkat çeken projede yüzde 75 banka kredisi ve yüzde 25 teslimde ödeme imkanı ile konut sahibi olunabiliyor. 

Konut alıcıları yüzde 75 banka kredisi kullanmak isteyenler yüzde 1'in altında düşük faiz avantajından yararlanabilecekler. Yüzde 75 banka kredisi kullanacaklar yalnızca yüzde 0,95 faiz ödeyecekler. İlk teslimler için hızla çalışmaları devam eden Fikirtepe Brooklyn Park projesinde isteyenlere yüzde 50 peşin, kalanı sıfır faizli 60 ay kampanyası devam ediyor. 

2016 Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Brooklyn Park Fikirtepe projesinin yüzde 80'i satıldı. Adalar ve Kalamış manzarasına hakim özel dairelerin yanı sıra geniş teraslı ve yeşille iç içe daire tipleri de yer alıyor. 731 konut ve 13 adet tivari ünitenin bulunduğu Brooklyn Park projesinin 5 bin 200 metrekaresi yeşil alanlar için ayrılıyor. 

Açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası, tenis kortu, haman ve daire sahiplerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş merkezinin de bulunduğu Brooklyn Park fiyatları 491 bin 832 TL'den başlıuot. Pana Yapı imzası taşıyan Brooklyn Park projesi E-5 ve TEM Otoyollarına, Boğaziçi ve FSM Köprülerine, Marmaray ve Avrasya Tüneli'ne yakın bir mesafede yükseliyor. Ulaşım açısından avantajlara sahip olan proje hastaneler, üniversiteler ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda yer alıyor. 

"Brooklyn Park'ta yüzde 0,95 faiz avantajı" Başlıklı Haberin Galerisi

Brooklyn Park'ta yüzde 0,95 faiz avantajı

Brooklyn Park'ta yüzde 0,95 faiz avantajı

Brooklyn Park'ta yüzde 0,95 faiz avantajı

Brooklyn Park'ta yüzde 0,95 faiz avantajı

Firma Bilgisi: Pana Yapı - Selimoğlu Group
Proje Bilgisi: Brooklyn Park