Büyükyalı projesi İstanbul'un en şık evi, Avrupa'nın da en iyisi seçildi

Emlak Konut güvencesiyle, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirilen Büyükyalı projesinin örnek dairesi iç mimasi ile Avrupa'nın en iyisi ödülünü aldı

Büyükyalı projesi İstanbul'un en şık evi, Avrupa'nın da en iyisi seçildi

Kazlıçeşme sahilinde hızla yükselen Büyükyalı projesi, farklı kategorilerde katıldığı yarışmalardan ödül almaya devam ediyor. 'International Property Awards' töreninde örnek dairesi dalında Avrupa'nın en iyi iç mimari ödülü de Büyükyalı projesinin oldu. 

'İyi yaşam inşa etmek için çalışıyoruz'

Konut ile ilgili açıklama yapan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı projesinin ilk anından beri ‘verimlilik’ ve ‘fonksiyonellik’ felsefesiyle iyi yaşam inşa etmek için çalışıyoruz. En iyi tasarımlarla, en doğru malzemeyi kullanıyoruz. Her şeyi en ince detayına kadar planlıyoruz. Bütün bu emeğimizin somutlaşmış hali olan örnek dairemizin ‘Avrupa’nın en iyisi’ şeklinde takdir görmesi de, bize doğru yolda ilerlediğimizi bir kez daha göstermiş oldu” dedi. Keresteci, projeyi incelemek için gelen ve örnek daireyi gezen misafirlerden gelen geri dönüşlerin; bu ödülün habercisi olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Büyükyalı projesi İstanbul en şık evi, Avrupa'nın da en iyisi seçildi

 

'Yıllar süren çalışmanın meyvesi'

Ödülün uzun süren çalışmanın sonunda bir takdir olduğunu söyleyen Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “2 ayrı iç mimar grubu, projenin ilk aşamasından itibaren ‘iyi yaşam’ın nasıl hayata geçirilebileceği konusunda çalıştılar. Mimari proje iç mimari konseptle birlikte şekillenirken, dairelerimiz verimlilik ve fonsiyonellik esasları ile şekillendi. Bu ödül de yıllar süren bu çalışmalarımızın meyvesi olarak, Büyükyalı’nın hedeflediğimiz kalitede olduğunu gösteren bir mesaj oldu” diyerek ifade etti.

 

Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı Projesi