Çamlıca Exen İstanbul adres bilgileri

Çamlıca Exen İstanbul adres bilgileri ve proje ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor

Çamlıca Exen İstanbul adres bilgileri

Çamlıca Exen İstanbul Sur Yapı projesi olup, 155 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Çamlıca Exen İstanbul 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Çamlıca Exen İstanbul satılık daire büyüklükleri 73 ila 174 metrekare arasında değişiyor. Çamlıca Exen İstanbul yatay bloklar 11 ila 15 kattan, rezidans kulesi ise 44 kattan oluşuyor.

Çamlıca Exen İstanbul özellikleri
Çamlıca Exen İstanbul sosyal ayrıcalıkları ise şöyle; açık otopark, açık yüzme havuzu, adalar manzarası, amfi tiyatro, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, futbol sahası, golf alanı gibi ayrıcalıklar yer alıyor.

Çamlıca Exen İstanbul nerede?
Sur Çamlıca Exen İstanbul Çamlıca'da, Tantavi Mahallesi'nde yer alıyor. Şile Otoyolu'nun hemen kıyısında yer alan Sur Yapı Exen İstanbul projesinin yol tarifi ise şöyle: Sur Yapı Exen İstanbul projesine, Şile Otoyolu'nun Küçüksu Kavşağı'ndan çıkıldıktan sonra Küçüksu Caddesi, Adem Yavuz Caddesi, TRT Caddesi ve Atatürk Caddesi güzergahıyla ulaşılabiliyor. Proje ayrıca Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne çok yakın.

Çamlıca Exen İstanbul adres bilgileri: Çamlıca bölgesi, Tantavi Mahallesi, Mandıra Caddesi No:20 Ümraniye 34764 İstanbul

Çamlıca Exen İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : 0216 316 79 90
Web : http://www.exenistanbul.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Exen Istanbul