Çengelköy Park Evleri fiyatları!

Çengelköy Park Evleri fiyatları minimum 360 bin dolardan başlıyor

Çengelköy Park Evleri fiyatları!

İstanbul Anadolu Yakası Boğaziçi İmar Alanı'nda inşa edilen Çengelköy Park Evleri; özlem duyulan sokakları, bahçeleri, avluları ve mahalle kültürünü canlandırıyor. Proje, William Turner ve Demirland ortaklığında hayata geçiriliyor.  

65 dönümlük arazide konumlanan Çengelköy Park Evleri; 89 villa, 73 rezidans ve mini çarşı ile yeni bir yaşam alanı oluşturuyor. Proje, hem Boğaziçi hem de Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne manzarası olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.  

Lokasyon kapsamında Çengelköy Park Evleri; Bağdat Caddesi'ne 10 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 4 kilometre, Beşiktaş'a 9 kilometre, Taksim'e 12.5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 27.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 32 kilometre mesafede yer alıyor. 

Çengelköy Park Evleri'nin sosyal olanakları arasında; SPA merkezi, fitness salonu, sauna, buhar odası, yürüyüş parkuru, kapalı-açık yüzme havuzları, squash ve Türk hamamı yer alıyor. Projenin 2016 yılının Ocak ayında teslim edilmesi hedefleniyor. 

Üsküdar'da yükselen projede, 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks seçenekleriyle daireler; 4+1, 5+1 ve 6+1 seçenekleriyle de villalar tasarlanıyor. Daire büyüklükleri 60 metrekareden 230 metrekareye yükselirken; villalar 400 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.  

Yatırım değeri 250 milyon dolar olan Çengelköy Park Evleri projesinde, fiyatlar 360 bin dolardan başlayarak yükseliyor. Ödemelerde; yüzde 25'lik kısmı peşinat olarak ödendiği takdirde kalan tutar için 12 ay taksit uygulanıyor. Banka kredili ödemelerde ise; 120 ay vade fırsatı sunuluyor.   

Firma Bilgisi: William Turner Ve Demirland
Proje Bilgisi: Çengelköy Park Evleri