Çengelköy Park Evleri satılık daire fiyatları

Çengelköy Park Evleri, Selimoğlu İnşaat ve Demirland tarafından hayata geçirildi. Toplamda 86 adet villa ve 73 residence daireden meydana geldi. Çengelköy Park Evleri satılık daire fiyatları ise 1.5 milyon TL'den başladı.

Çengelköy Park Evleri satılık daire fiyatları

Selimoğlu İnşaat ve Demirland tarafından hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri 65 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirildi. Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Çengelköy Park Evleri satılık daire özellikleri ise villa ve residence olmak üzere iki farklı türde inşa edilmeye başlandı.
Çengelköy Park Evleri satılık 86 villa ve 73 residence daireden meydana geldi. Çengelköy Park Evleri satılık daire isimleri ise Emirgan, Hisar, Pera, Kandilli, Kuzguncuk, Aşiyan ve Kanlıca olarak yer aldı. Bu isimleri alan villaların her biri boğaz manzarası görebilecek şekilde konumlandırıldı. Yeşil alan dışında Çengelköy Park Evleri satılık daire büyüklükleri ise 250-480 metrekare arasında değişti. Çengelköy Park Evleri satılık residence büyüklükleri ise 80 metrekare ile 350 metrekare arasında tasarlandı. Projede daireler dışında caddeye bakan cephelerde 11 adet dükkana yer verildi.

Çengelköy Park Evleri satılık daire özellikleri arasında villaların 4+1’den 6+1’e kadar büyüklüklere sahip olması, residence daireler de ise bu durum 1+1’den 5+1’e kadar farklılık gösterdi. 24 ay içinde tamamlanması planlanan Çengelköy Park Evleri satılık fiyatları 1.5 milyon ile 3.5 milyon arasında değişkenlik gösterdi.

Çengelköy Park Evleri satılık daire sahibi olanlara da açık kapalı spor alanları, kapalı havuzlar, spa, güvenlik, otopark, fitness salonu, oyun ve spor alanları imkanı sunuldu. Çengelköy Park Evleri, Kavacık’a 8,2 kilometre, Ümraniye merkeze 3,2 kilometre, Taksim’e 12,5 kilometre, Beşiktaş’a 9,0, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 30,0 Atatürk Havalimanı’na 25, Bağdat Caddesi’ne ise 10,0 kilometre uzaklıkta inşa edildi.

Telefon: 444 2 866 - 0216 651 37 94
Web Adresi: www.cengelkoypark.com

Proje Bilgisi: Köy