Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent son durum

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesi 92 milyon 297 bin 102 TL'lik gelirle 2015 yılının Mayıs ayında 298 adet bağımsız bölüm satışıyla şampiyon oldu

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent son durum

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent 600 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. 78 bin 640 metrekare alan üzerinde yer alan ve 1394 daireden meydana gelen Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent satılık daire büyüklükleri de 64 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent konut sahiplerine sauna, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kafe, yürüyüş parkuru ve Türk hamamı gibi imkanlar sunuyor. Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesi 3. Havaalanı'na 30 kilometre, Kanal İstanbul'a 3,5 kilometre, planlanan metro hattına ise 3,5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent son durum
Ön talep sürecinde 5 bin 500 adet ön talep alan Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesi 92 milyon 297 bin 102 TL'lik gelirle 2015 yılının Mayıs ayında 298 adet bağımsız bölüm satışıyla şampiyon oldu. 

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent nerede?
Esenyurt gişeler Hadımköy gişeler olmak üzere iki tem gişesinden ulaşım sağlanabiliyor. Esenyurt gişelerden çıktığınızda hemen önünüze Akbatı AVM geliyor. Akbatı'dan 3 km ileriye giderek Bahçekent'e ulaşıyorsunuz. Hadımköy'den çıktığınızda da Hazerfen Havaalanı'na doğru dönüp de ileriden Hoşdere sapağından girdiğinizde yaklaşık 4 km gibi bir mesafede yine Bahçekent Avrupark'a ulaşabiliyorsunuz. Avrupark Bahçekent, konum itibariyle baktığınızda Kanal İstanbul'a, Üçüncü havaalanına, üçüncü köprü bağlantı yollarına yakın bir konum ihtiva ediyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent adres bilgileri: Bahçekent Emlak Konutları yanı Başakşehir/İstanbul

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent iletişim bilgileri
444 61 63

 

Firma Bilgisi: Cihan Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupark Bahçekent