CNR İMOB'da geri sayım

Türkiye'nin en önemli mobilya fuarlarından biri olan CNR İMOB-12. İstanbul Mobila Fuarı, 26-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek

CNR İMOB'da geri sayım

İstanbul Fuarcılık A.Ş ve Mobilya Dernekleri Federasyonu-MOSFED İşbirliği ile organize edilen İMOB, İstanbul 12. Mobilya Fuarı için geri sayım başladı. 26-31 Ocak 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek olan etkinliğe T.C Ekonomi Bakanlığı ve KOSGEB de destek veriyor.

12. İstanbul Mobilya Fuarı
Mobilya sektörünün Türkiye'deki en önemli buluşmalarından biri olan 12. İstanbul Mobilya Fuarı, Ocak ayının sonunda CNR EXPO Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek. Toplam 11 salonda 500'ün üzerinde firma ve 1000 markanın katılımı beklenen CNR İMOB fuarı yarattığı dev ekonomik potansiyeliyle de dikkat çekiyor. Mobilya sektörünün yıllık ihracat hedefinin yüzde 25'inin gerçekleştirilmekte olduğu CNR İMOB'da ayrıca, Türkiye'nin 2023 vizyonu çerçevesinde ele alınan mobilya sektörüne maksimum destek sunulması da hedefleniyor. CNR İMOB'a katılım gösteren firmaların 100.000'i aşkın ziyaretçi ile buluşması bekleniyor.

CNR İMOB ürün profili
Türkiye mobilya endüstrisinin en önemli örneklerinin sergileneceği CNR İMOB ürün profilinde, modern, klasik, modüler, klasik mobilyaların yanı sıra yatak ve yatak grupları, koltuklar, sandalyeler ve kanepeler yer alıyor. CNR İMOB ziyaretçi profilinde ise, zincir mağazaları yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalat ve ihracatçıların yanı sıra iç mimarlar ve dekoratörler ile mağaza sahipleri katılacak.