Demir İnşaat 2016'ya kampanyayla giriyor

Demir İnşaat 2016'ya, Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Demir Romance projesi için hazırladığı bir kampanya ile giriyor. Kampanya ile birlike yatırımcıya, ödemelere baharda başlama fırsatı sunuluyor

Demir İnşaat 2016'ya kampanyayla giriyor

2016 yılına Demir Romance projesi için hazırladığı bir kampanya ile girmeye hazırlanan Demir İnşaat, "Yeni Yılda Yeni Evinize Taşının, Baharda Ödemeye Başlayın" ismini taşıyan kampanyasının duyurusunu yaptı. Firma, 28 Şubat 2016'ya kadar devam edecek kampanya kapsamında, yüzde 50 peşinat sonrasında geri kalan kısmı bahar ayında ödemeye başlama firsatı sunuyor.

Demir İnşaat projeleri ve prim potansiyeli hakkında bilgi almak için tıklayın...

Demir Romance Projesi'nde son daireler
 Proje ve kampanya ile ilgili bilgi veren Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Demir Romance projesinde yer alan son daireler için hazırladıkları kampanya ile Akıllı Ev Teknolojileri donatılmış yeni bir evde yaşama fırsatı sunduklarını söyledi. Demir: "28 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanyamızdan yararlanacak müşterilerimiz ödemenin yüzde 50’sini peşin verip geri kalan yüzde 50’lik kısmını da üç ay sonra ödemeye başlayacaklar..." ifadelerini kullandı.

Demir İnşaat 2016'ya kampanyayla giriyor

Demir Romance projesi
Beylikdüzü'nde konumlandırılan Demir Romance projesi 1+1'den 4.5+1'e kadar değişen daire tipleri içeriyor 28 adet villa seçeneğinin de yer aldığı projede, kontrol altına alınan aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemleri ile de yüksek enerji tasarrufu olanağı sağlanıyor. 

Yürüyüş ve bisiklet yolları, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahaları gibi olanakların yer aldığı proje, E-5 ve metrobüs gibi ulaşım akslarına yakın bir konumda yer alıyor. Bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakikada gidilebilen Demir Romance, TEM bağlantı yoluna da araçla 5 dakikalık mesafede bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Romance