Divan Suites Arsenal'i ağırladı

Arsenal Spor Kulübü, Türkiye'de yaptığı konaklama sırasında Divan Suites İstanbul G-Plus'ı tercih etti.

Divan Suites Arsenal'i ağırladı

Arsenal Spor Kulübü U 19 takımı, Türkiye'de yaptığı konaklama sırasında Divan Suites İstanbul G-Plus'ı tercih etti.

Arsenal Divan Suites'i tercih etti
İngiliz futbol devi Arsenal, Türkiye'de konaklama tercihini Divan Suites İstanbul G Plus'dan yana kullandı. Otel; 120 Standart Oda, 6 Deluxe Oda, 10 Junior Suite ve 4 Corner Suite'ten oluşan 140 odasıyla misafirlerine en üst düzeyde konfor vaat ediyor. Her ayrıntının düşünüldüğü odalarda, misafirlerin rahat etmeleri için farklı tip ve ebatlarda yastıkların bulunduğu bir "yastık menüsü" yer alıyor. Konforlu ve ergonomik odalarında aynı zamanda son teknolojinin avantajlarından yararlanma olanağı da sunuluyor.

Divan Suites İstanbul G-Plus
Divan Suites İstanbul G-Plus,  2750 metrekarelik alana kurulan tam donanımlı ve modern alet parkıyla kendi bölgesinin en büyük SPA ve spor merkezlerinden biri. Göz alıcı mimarisiyle büyük beğeni toplayan spor merkezinde, rejenerasyon için Yarı olimpik yüzme havuz, basketbol salonu, 15 koşu bandı, 20 spinning ekipmanı, Cross trainer, Cross fit, profesyonel body building seti gibi hizmetler bulunuyor.

BSpa'da ise, Hamam, sauna, buhar odaları ve masaj terapi odaları yer alıyor.
Güneşli bölgesindeki en zengin ve modern donanımlı alet parklarından birine sahip olan Divan Suites İstanbul G-Plus, rejenerasyon için yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol salonu, 15 koşu bandı, 20 spinning ekipmanı, Cross trainer, Cross fit, profesyonel body building seti ve Spa alanı ile spor kulüplerinin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.