DKY Cadde Göztepe için ön talep toplanıyor!

DKY İnşaat'ın Kartal'daki kentsel dönüşüm projelerinden sonra yeni projesinin yeri Kadıköy oldu. Yeni proje olan DKY Cadde Göztepe için ön talep toplanıyor

DKY Cadde Göztepe için ön talep toplanıyor!

DKY İnşaat'ın Kartal'daki kentsel dönüşüm projelerinden sonra yeni projesinin yeri Kadıköy oldu. Yeni proje olan DKY Cadde Göztepe için ön talep toplanıyor. DKY İnşaat inşa etmeye hazırlandığı yeni projeleri olan DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye ve DKY Cadde Erenköy için ön talep topluyor. 2 milyon dolar bedel ile inşa edilecek olan DKY Cadde Göztepe projesinin inşa edileceği alanda yıkım çalışmaları başladı. 

Detayları lansmanda açıklanacak olan DKY Cadde Göztepe fiyatları, daire tipleri, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. Mart 2017'de teslim edilmesi planlanan proje Ege Hatboyu Sokak ve Nadir Ağa Sokağı'nın kesişiminde yükseliyor. Tek blokta 30 konutun olması beklenen proje 3 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projenin etrafında ise çevre düzenlemesi ve otopark alanlarına yer verilecek. Projenin alt katında ise ticari üniteler olacak. Güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi alanların da yer alacağı projenin lansman tarihi henüz açıklanmadı. 

DKY Cadde Göztepe projesi detaylarını öğrenmek ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinde ön talep formu doldurabilirler. DKY İnşaat, ön talep toplamaya başladığı yeni projeleri arasında DKY Cadde Suadiye ve DKY Cadde Erenköy projeleri de bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Cadde Göztepe 05