Dumankaya'ya bir ödül daha

12 şehirde bin 200 kişi ile yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler üzerinden verilne The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde Dumankaya, gayrimenkul sektöründe itibarını en çok artıran şirket" ödülünü kazandı

Dumankaya'ya bir ödül daha

Marketing Türkiye ve Akademetre tarafından düzenlenen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri" etkinliğinde Dumankaya İnşaat'a "gayrimenkul sektöründe itibarını en çok artıran şirket" ödülü verildi. Dumankaya İnşaat adına ödülü Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Semih Dumankaya teslim aldı.

Dumankaya'ya The One Awards'tan ödül
12 şehirde bin 200 kişi ile yüz yüze yapılan görüşmelerle elde edilen sonuçlara göre belirlenen The One Awards'ın geçen hafta içerisinde düzenlenen ödül töreninde toplam 35 sektörde itibarını en çok artıran ilk 3 şirket açıklandı. Buna göre Dumankaya, gayrimenkul sektöründe itibarını en çok artıran ilk şirket oldu. 

Dumankaya İnşaat adına ödülü alan Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Semih Dumankaya, firmanın her zaman farklı ve yenilikçi politikaları hayata geçiren bir marka oluşturduğuna dikkat çekerek:

"2015 yılı için Dumankaya’nın yılı oldu diyebilirim. Bu yılda farklı alanlarda pek çok başarıya imza attık ve ödüle layık görüldük. Bu başarımızın ardında sıkı bir ekip çalışması bulunuyor. Dumankaya ailesi olarak gerek kurum içindeki sinerjimiz ile gerekse bize önemli katkılar sağlayan ajanslarımız arasındaki uyum ile çok daha fazla başarıya imza atacağımız inancındayım.” ifadelerini kullandı.

Dumankaya'ya hizmet veren ajanslara da ödül
Gecede Dumankaya'ya hizmet vermekte olan Halkla İlişkiler Ajansı BG İletişim, Reklam ajansı Alaaddin ve Medya Satın Alma Ajansı Optimist de, Dumankaya'nın başarısındaki payları nedeniyle ödüle layık görüldü. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat