Elazığ Zafran Toki kura sonuçları

Elazığ Zafran Toki kura sonuçları açıklandı. İşte kazanan isimler...

Elazığ Zafran Toki kura sonuçları

Bugün saat 10:00'da noter huzurunda gerçekleşen Toki Elazığ Zafran Emekli Konutları kuraları Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Atatürk Kültür Merkezi'nde çekildi.

Elazığ Toki Zafran Emekli Konutları kura sonuçlarına aşağıdaki dosya linkinden ulaşabilirsiniz. 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Elazığ Zafran Toki Konutları kura sonucuna göre hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 9 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında olan Elazığ Zafran Toki Emekli Konutları kuraları sonucunda 2+1 tipinde 75 metrekare 280 konut sahiplerini buldu.

Konut fiyatların 87 bin 500 TL olarak belirlendiği Toki Elazığ Zafran Evleri'nden konut sahibi olacak vatandaşlar yüzde 12 peşinat için 180 ay ayda 428 TL taksitle ya da yüzde 20 peşinat için 240 ay ayda 292 TL taksit ödemesi yapacaklar. 

Kura çekilişi sonra hak sahibi olan vatandaşlar idarenin belirlediği tarihlerde Halk Bankası Hürriyet Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Toki Elazığ Zafran Emekli Evleri projesinde hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekliler ise konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler.