Emlak Konut Kayabaşı ihalesinde en yüksek teklif İntaya-İntes'ten

Emlak Konut'un "İstanbul Kayabaşı Konutları" 2. Etap ihalesine 24 firmanın teklif verdiği açıklandı. İhalede en yüksek teklifi İntaya-İntes İş ortaklığı verdi.

Emlak Konut Kayabaşı ihalesinde en yüksek teklif İntaya-İntes'ten

Emlak Konut GYO tarafından gerçekleştirilen "İstanbul Kayabaşı Konutları" 2. Etabı, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaat ihalesinde teklifler alındı. Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada:

"Şirketimiz anahtar teslim projelerinden "İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap Konut, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları ile Ataşehir İlçesi Okul, Spor Salonu ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Yapım ve Tadilat İşleri" ihalesinin 2. Oturumu (Mali Teklif Alma) 12.01.2016 tarihinde saat 14:30' da yapılmıştır." ifadelerine yer verildi.

Emlak KONUT GYO tarafından yapılan açıklamada, ihaleye 24 firmanın teklif verdiğini görüldü.

Emlak Konut teklifleri aldı
Emlak Konut'un anahtar teslim projelerinden olan "İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap" ve "Ataşehir İlçesi Okul,Spor Salonu ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Yapım ve Tadilat İşleri" ihalelerinde Mali Teklif Alma işlemine ayrılan 2. oturumu dün tamamlandı. Saat 14.30'da gerçekleştirilen İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap Konut, Altyapı ve Çevre Düzenlemesi ihalesine, toplam 24 firmanın teklif verdiği, Durmaz İnşaat'ın da ihaleden çekildiği öğrenildi.

En yüksek teklif İntaya-İntes'ten
İhalede en yüksek teklifi İntaya İnş. Taah. Yatırım A.Ş-İntes İnş. İş Ortaklığı yaptı. Firmanın teklifi 106.990.000,00 TL olurken Kur İnşaat 99.500.000,00 TL'lik teklifte bulundu.İhaleye katılan Makro İnşaat A.Ş.de 98.500.000,00 TL'lik teklifte bulundu.

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo