Emlak Konut projeler listesi

1953 yılından itibaren faaliyetlerine devam eden Emlak Konut Genel Başkanı Murat Kurum'dur. Emlak Konut projelerini de haberimiz detayında inceleyebilirsiniz

Emlak Konut projeler listesi

6 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Emlak Konut GYO; 1953 yılında kuruldu. 1987 yılında ise Türkiye İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti. ile birleşerek Türkiye Emlak Bankası A.Ş. bağlı Ortaklığı İnşaat ve İmar A.Ş. adını aldı. Bugüne kadar 62 bin konut üreten Emlak Konut GYO; İstanbul’da ilk olarak Ataköy ve Levent bölgesinde konut inşa etti. Yatırım ortaklığına ise 2002 yılında başlayan Emlak Konut GYO Genel Başkanı Murat Kurum’dur.

Emlak Konut GYO bugüne kadar 62 bin konut projesi inşa etmiş olup, projelerinden bazıları şunlardır: Biristanbul, Alemdağ Konutları, Avrupa Konutları Atakent 3, Batışehir Evleri, Bizim Evler, Dumankaya Miks, Elite City, Evora İstanbul, Gebze Emlak Konutları, Körfezkent Evleri, Mavişehir Modern, Kayaşehir Merkez Evleri, My Towerland, My World Europe, Park Yaşam Mavişehir, Sarphan Finans Park, Soyak Evostar, Soyak Park Aparts, Spradon Vadi, Stüdyo 24, Şehrizar Konakları, Tuzla Emlak Konut, Unikonut Ispartakule, Varyap Meridian, Ataşehir Rezidans, Avrupa Konutları TEM, Burgaz Kent Evleri, Dream City, Pelikan Sitesi, Ergene Vadisi, İdeal-İst Kent, Kent Plus Ataşehir, Kent Plus Mimar Sinan, Misstanbul Evleri, My Town Ispartakule, My World Ataşehir, Novus Residence, Selimpaşa Emlak Konutları, Soyak Mavişehir, Spradon Quartz, Uphill Court Ataşehir ve Yıldızkent Evleri.

Emlak GYO iletişim bilgileri
Adres: Atatürk Mah. Çitlenbik Cad. No: 4 Ataşehir/İSTANBUL
Telefon : (216) 579 15 15 Faks: (216) 456 48 75
E-Posta : info@emlakkonut.com.tr