Emlak Konut'tan çatı şirket açıklaması

Emlak Konut GYO, son günlerde bazı basın yayın organlarında yer alan çatı şirket haberleri ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformuna açıklamada bulundu

Emlak Konut'tan çatı şirket açıklaması

Emlak Konut GYO, son günlerde bazı basın yayın organlarında yer alan Çatı Şirket haberleri ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformuna açıklamada bulundu.

Firma yaptığı açıklamada yüklenicilerle iştişare edilerek yürütülen bir kampanyanın olduğunu doğruladı. Emlak Konut'un tüm konut projelerini bünyesinde barındıracak bir ''Çatı Şirket'' hazırlığı yaptığı haberlerine Emlak Konut tarafından düzeltme geldi. 

Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklama şöyle; 

"Bugün bazı basın kuruluşlarında Emlak Konut'un tüm konut projelerini bünyesinde kurulacak bir çatı şirketinde toplayarak kampanya düzenleyeceği ve onlara finansal destek sağlayacağı yönünde bazı açıklamalar yayınlanmıştır. Emlak Konut olarak Gelir Paylaşımlı projelerimizde  yüklenicilerle istişare ederek  bir kampanya  çalışması yürütmekteyiz. Bu çalışmamızın ayrıntıları belli olunca kamuoyuyla paylaşacağımızı saygıyla duyururuz." ifadelerine yer verildi.