Evdekifirsat.com'dan yeni kampanya

Evdekifirsat.com "Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk" ismini taşıyan yeni kampanyasıyla konut alıcısına yaza kendi evinde girme olanağı sunuyor

Evdekifirsat.com'dan yeni kampanya

Evdekifirsat.com, konut alıcısının karşısına şimdi de 9 farklı lokasyonda yer alan 17 farklı konut projesiyle çıkıyor. Platform, "Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk" isimli kampanyasıyla yatırımcıya, yaza evinde girme şansı sunuyor. 

Evdekifirsat.com'den yepyeni fırsatlar
Evdekifirsat.com, yeni kampanyası ile uygun koşullarda konut sahibi yapmayı sürdürüyor. Mart ayında başlayan "Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk" kampanyası ile konut alıcısının karşısına 9 farklı lokasyonda yer alan 17 farklı proje ile çıkan Evdekifirsat.com, yaza kendi evlerinde girmek isteyenlere büyük fırsatlar hazırladı. Kampanyayla ilgili olarak bir açıklamadabulunan Kent'Sell Genel Müdürü ve EYG Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyd Dişkaya, Türkiye'de konut yatırımının önemli bir karar olduğuna dikkat çekti. Dişkaya, konut yatırımının yüklü miktarda para ile yapılan cidi bir iş olduğunu vurgulayarak:

"Evdekifırsat.com platformumuzu insanların birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmak için kurduk. Sektörde bir ilke imza attık ve sahip olduğumuz deneyim ve bilginin yanı sıra analiz sistemimiz ile ev almak isteyenler için alternatifli ödeme seçeneği sunan bir sistem hayata geçirdik. Ev almanın kuralını değiştirdik. Şimdi de yeni bir kampanyaya imza atıyoruz. Kampanyamızla gerçek fırsatları sunuyor ve gerçek mutluluklar oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Peşinatsız, hemen teslim konutlar: Evdekifirsat.com
Bugün itibarıyla Evdekifirsat.com portföyünde 9 farklı lokasyonda yer alan 17 projenin tümünün hiç peşinatsız,hemen teslim tapu olarak satışta olduğunu da hatırlatan Dişkaya:"Her türlü birikim ve beklenti için yüzlerce tip konut bulunuyor. Şu anda en avantajlı projeler ise İstWEST ve Bahçeşehir..." dedi.

Ataköy sahilinde 2.900 TL taksitle yaşama fırsatı
Evdekifirsat.com bünyesinde yer alan en dikkat çekici fırsatlardan biri Ataköy sahile 10 dakikalık mesafede yer alan İstWest projesinde uygulanıyor. Doğa ile bütünleşen bir mimariye sahip İstWest'te 2.900 TL'den başlayan taksit imkanlarıyla evsahibi olma olanağı sunan Evdekifirsat.com ayrıca, Bahçeşehir Quartz projesinden de 1.450 TL'den başlayan taksit ve imkanlar hazırladı.