Exen İstanbul fiyat bilgileri!

Exen İstanbul fiyat bilgileri Haziran itibari ile güncellenerek 762 bin TL'den başlıyor

Exen İstanbul fiyat bilgileri!

2 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Sur Yapı tarafından Çamlıca’da 500 milyar dolar yatırım bedeli ile inşa edilen Exen İstanbul projesi 1.038 adet daireden meydana geliyor. Exen İstanbul Evleri 44 katlı olarak inşa ediliyor. Exen İstanbul satılık daire büyüklükleri 36 ile 355 metrekare arasında değişiyor. 11 ve 15 katlı bloklardan oluşan Exen İstanbul projesi stüdyodan 4+1’e kadar daire tiplerini konut alıcılarına sunuyor.

Exen İstanbul satılık daire özellikleri arasında zen bahçesi, gölet, süs havuzu, çocuk parkları, bisiklet parkuru, mini futbol sahası, golf sahası, fitness alanları, meyve bahçeleri ve yüzme havuzları bulunuyor.

Exen İstanbul fiyat bilgileri
2014 Haziran ayı güncellemelerine göre Exen İstanbul fiyat bilgileri şöyle:

Exen İstanbul nerede?
Sur Yapı Exen İstanbul projesi, Çamlıca’da, Tantavi Mahallesi’nde yer alıyor. Şile Otoyolu’nun hemen kıyısında yer alan Sur Yapı Exen İstanbul projesinin yol tarifi ise şöyle: Sur Yapı Exen İstanbul projesine, Şile Otoyolu’nun Küçüksu Kavşağı’ndan çıkıldıktan sonra Küçüksu Caddesi, Adem Yavuz Caddesi, TRT Caddesi ve Atatürk Caddesi güzergahıyla ulaşılabiliyor. Proje ayrıca Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne çok yakın.

Exen İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0216 316 79 90
Web Adresi: www.exenistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Exen Istanbul