Exen İstanbul iletişim bilgileri

Exen İstanbul iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Exen İstanbul iletişim bilgileri

Exen İstanbul iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. 155 bin metrekare alan üzerinde yükselen Exen İstanbul 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Exen İstanbul satılık daire büyüklükleri 73 ila 174 metrekare arasında değişiyor. 

Exen İstanbul sosyal ayrıcalıkları ise şöyle; açık otopark, açık yüzme havuzu, adalar manzarası, amfi tiyatro, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, futbol sahası, golf alanı gibi ayrıcalıklar yer alıyor. 

Exen İstanbul yatay bloklar 11 ila 15 kattan, rezidans kulesi ise 44 kattan oluşuyor. Exen İstanbul fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylar için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Sur Yapı Exen İstanbul projesi, Çamlıca'da, Tantavi Mahallesi'nde yer alıyor. Şile Otoyolu'nun hemen kıyısında yer alan Sur Yapı Exen İstanbul projesinin yol tarifi ise şöyle: Sur Yapı Exen İstanbul projesine, Şile Otoyolu'nun Küçüksu Kavşağı'ndan çıkıldıktan sonra Küçüksu Caddesi, Adem Yavuz Caddesi, TRT Caddesi ve Atatürk Caddesi güzergahıyla ulaşılabiliyor. Proje ayrıca Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne çok yakın.

Sur Yapı Exen İstanbul iletişim bilgileri
Adres : Çamlıca bölgesi, Tantavi Mahallesi, Mandıra Caddesi No:20 Ümraniye 34764 İstanbul
Telefon : 0216 316 79 90
Web : http://www.exenistanbul.com.tr/

Proje Bilgisi: Exen Istanbul