Exen İstanbul nerede?

Sur Yapı tarafından inşa edilen Exen İstanbul nerede olduğu bilgisini haberimizden öğrenebilirsiniz

Exen İstanbul nerede?

Emlakwebtv
Yaklaşık 500 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Sur Yapı Exen İstanbul projesi 3 etaptan meydana geliyor. Toplam 1038 konuttan oluşan Sur Yapı Exen İstanbul projesindeki yatay bloklar 11 ila 15 kattan, rezidans kulesi ise 44 kattan oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 36 ila 355 metrekare arasında değiştiği Sur Yapı Exen İstanbul projesinde stüdyodan 4 oda 1 salona kadar daire seçenekleri mevcut.

Sur Yapı Exen İstanbul sosyal alanlar
Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, zen bahçesi göleti, havuzları, fıskiyeleri, çocuk parkları, 1 kilometrelik bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun golf sahası, açık fitness alanları, meyve bahçeleri gibi birçok sosyal alanıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor. Yeraltında çözümlenmiş otoparklar ve sosyal tesis dışında kalan açık otoparklar sayesinde yaşam alanlarında tek bir araca bile rastlanmayacak. Şehrin ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunan Exen İstanbul, güneş panelleriyle ısınan havuzu sayesinde, bahar aylarında da açık havada yüzme keyfini yaşatacak.

Exen İstanbul nerede?
Sur Yapı Exen İstanbul projesi, Çamlıca’da, Tantavi Mahallesi’nde yer alıyor. Şile Otoyolu’nun hemen kıyısında yer alan Sur Yapı Exen İstanbul projesinin yol tarifi ise şöyle: Sur Yapı Exen İstanbul projesine, Şile Otoyolu’nun Küçüksu Kavşağı’ndan çıkıldıktan sonra Küçüksu Caddesi, Adem Yavuz Caddesi, TRT Caddesi ve Atatürk Caddesi güzergahıyla ulaşılabiliyor. Proje ayrıca Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne çok yakın.

Exen İstanbul projesini künyesi;
Proje adı: Exen İstanbul
Firma: Sur Yapı
Yatırım bedeli: 500 milyon dolar
Daire sayısı: 1038
Daire büyüklükleri: 36-355 metrekare
Daire tipleri: Stüdyodan 4+1’e kadar
Sur Yapı Exen İstanbul nerede: Çamlıca
Sur Yapı Exen İstanbul fiyat: 672 bin TL’den başlıyor
Sur Yapı Exen İstanbul teslim tarihi: Hemen teslim
Sur Yapı Exen İstanbul satış ofisi iletişim

Exen İstanbul hakkında detaylı bilgi için: www.exenistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Exen Istanbul