Exen İstanbul ödeme planı büyük kolaylıklar sunuyor!

Exen İstanbul ödeme planı kapsamında 120 aya varan taksit imkanı ve küçük tutarlarla ara ödemeler hazırlıyor

Exen İstanbul ödeme planı büyük kolaylıklar sunuyor!

2 Haziran 2014 / Emlakwebtv
1.038 adet daireden meydana gelen Sur Yapı Exen İstanbul Evleri 11 ve 15 katlı bloklardan oluşuyor. Exen İstanbul konut sahipleri zen bahçesi, gölet, süs havuzu, çocuk parkları, bisiklet parkuru, mini futbol sahası, golf sahası, fitness alanları, meyve bahçeleri ve yüzme havuzları gibi imkanlardan faydalanabiliyor. Exen İstanbul Çamlıca projesinde bulunan bloklar ise 44 katlı olarak inşa ediliyor. Ayrıca Exen İstanbul satılık daireler stüdyodan 4+1 şekliden inşa ediliyor.

762 bin TL ile 1 milyon 779 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan Exen İstanbul ödeme planı kapsamında peşinatsız 120 aya varan vadelendirmeler yapılıyor. Ayrıca Exen İstanbul ödeme planı 2015, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında ara ödemelerle konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuyor.

Exen İstanbul nerede?
Sur Yapı Exen İstanbul projesi, Çamlıca’da, Tantavi Mahallesi’nde yer alıyor. Şile Otoyolu’nun hemen kıyısında yer alan Sur Yapı Exen İstanbul projesinin yol tarifi ise şöyle: Sur Yapı Exen İstanbul projesine, Şile Otoyolu’nun Küçüksu Kavşağı’ndan çıkıldıktan sonra Küçüksu Caddesi, Adem Yavuz Caddesi, TRT Caddesi ve Atatürk Caddesi güzergahıyla ulaşılabiliyor. Proje ayrıca Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne çok yakın.

Exen İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0216 316 79 90
Web Adresi: www.exenistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Exen Istanbul