Exen İstanbul, Ramazanda da yüzleri güldürüyor

Ramazan ayında, Exen İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenlere %50'si peşin ödenmek üzere, yüzde 50'si de 36 ay vade farksız sunulan ödeme koşullarıyla yüzleri güldürecek fırsatlar

Exen İstanbul, Ramazanda da yüzleri güldürüyor

16 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Sur Yapı, Ramazan ayında geçerli olacak bir de kampanya başlattı. Ramazan ayında, Exen İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenlere %50'si peşin ödenmek üzere, yüzde 50'si de 36 ay vade farksız sunulan ödeme koşulu yüzleri güldürecek nitelikte… Sur Yapı bünyesinde taksitlendirme avantajı ise tüm daireler için geçerli…

Exen İstanbul'da 1. ve 2. etaplarda 205 daire sahiplerine teslim edildi
Sur Yapı güvencesi ve kalitesinin yanı sıra gelişmiş mimari özellikleri ile de dikkatleri kısa zamanda üzerine çekmeyi başaran Exen İstanbul'da 1. ve 2. etaplarda 205 daire sahiplerine teslim edildi. Satışları devam eden 3. etap teslimleri ise Ekim ve Kasım aylarında 2 fazda yapılacak.

Her iki boğaz köprüsüne olan yakınlığı ve merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Exen İstanbul'da, 10 dönümlük meyve bahçeleri ile bezeli kendine özel bir koru, 3.500 metrekarelik alan üzerinde yer alan sosyal tesis, 1.000 metrekarelik fun golf sahası, çocuklar için özel tasarlanan macera parkuru ve daha birçok sosyal imkân, ek ücret ödemeksizin ev sahiplerine hizmet veriyor.

Exen İstanbul'da vade farksız ramazan kampanyası
Sur Yapı Ramazan ayında da ev sahibi olmak isteyenleri unutmuyor, özel kampanyası ile ailelere yeni bir evin kapısını aralıyor. Ramazan ayı boyunca Exen İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenler, %50'si peşin olmak üzere %50'si 36 ay vade farksız ödeme koşulu ile yeni ev hayalini gerçeğe dönüştürebilme mutluluğu yaşıyor. Ayrıca Sur Yapı Bünyesinde taksitlendirme avantajı da tüm daireler için geçerli.

Tamamı peşin ödemelerde 162 bin TL'ye varan indirim fırsatları
Exen İstanbul'da 10 metrekare ile 17 metrekare arasında değişen büyük kat bahçelerine sahip en az iki cepheli 3+1 158 ve 185 m² daireler ise projede en çok talep gören üniteler olma unvanını elinde bulunduruyor. Bu daireleri tamamı peşin almayı isteyen ev sahibi adayları, yaklaşık 110 bin TL ile 134 bin TL arasında değişen indirimlere hak kazanıyor.

48-62 metrekare salona sahip, benzersiz hobi odası konseptini tüketicilerin kullanımına sunan, 2 cephesi yerden tavana kadar cam olan 193 ve 217 metrekare özel 3,5+1 daireler, Exen İstanbul'un nadide daire tipleri arasında ve bu dairelerde de tamamı peşin ödemelerde 148 bin TL ile 162 bin TL arasında değişen indirimler yapılıyor.

Camlar özel olarak İtalya'dan getirildi
Çamlıca'da inşa edilen projenin; 44 kat, 165 metre yüksekliğindeki Rezidans Bloğu; Çamlıca, Prenses Adaları, tarihi yarımadayı da içeren panoramik İstanbul manzarasına sahip… Projenin simgesi haline gelen 44 katlı rezidans bloğun 21. kata kadar cam cephe giydirmesi tamamlandı. Camları İtalya'dan özel olarak ithal edilen Exen Kule'nin teslimleri de Nisan 2014'de başlayacak. Kule'de 33. ve 40. katlar arasında yer alan, şanslı ev sahiplerini bekleyen 10 loft daire satışları özel müşteri programı dahilinde devam ediyor. Loft daireler 48, 285 ve 285+72 m² seçeneklerinden oluşuyor. İstanbul manzarasına hakim daireler kişiye özel dekorasyona hazır halde teslim ediliyor.

Kule'de 1. ve 33. katlar arasında yer alan 3 cepheli 139 metrekare 2+1 son on iki adet daire ise dekorasyonlu olarak teslim ediliyor. Bu daireler aynı zamanda home-office olarak da kullanıma uygunluğu ile ilgi çekiyor. Yabancı müşterilerin de yoğun ilgi gösterdiği bu dairelerde 5 yıldızlı otel konforuyla residanz hizmetleri almak mümkün. Yatay Bloklarda ise, ortadaki dev bahçeyle kucaklaşan, minimum 11 metrekareden başlayıp 45 metrekareye ulaşan kat bahçeleriyle birlikte tasarlanmış, 40 kadar farklı tipte daire yer alıyor.

Genç çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği 100 metrekare, 2+1 daireler, tüm odalarının peyzaja bakmasıyla dikkat çekiyor. Ferahlığı ve kullanışlılığı ile ön plana çıkan bu daireler, tamamı peşin alınmak istendiğinde ortalama 70 bin TL'lik indirim ile alıcısıyla buluşuyor.

Exen İstanbul hakkında detaylı bilgi için: www.exenistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Exen Istanbul