Exen İstanbul satılık daire özellikleri!

Sur Yapı Exen İstanbul Çamlıca satılık daire özellikleri arasında meyve bahçelerinden spor alanlarına kadar birçok olanak konut sahiplerine sunuluyor

Exen İstanbul satılık daire özellikleri!

2 Haziran 2014 / Emlakwebtv
500 milyar dolar yatırım bedeline sahip olan Exen İstanbul Çamnlıca’da konumlandırılıyor. Stüdyo dairelerden 4+1’e kadar tasarlanan Exen İstanbul satılık daire büyüklükleri 36 metrekare ile 355 metrekare arasında değişiyor. Exen İstanbul satılık daireler 11 ve 15 katlı olarak yükselen bloklarda yer alıyor. Exen İstanbul satılık daire özellikleri arasında zen bahçesi, gölet, süs havuzu, çocuk parkları, bisiklet parkuru, mini futbol sahası, golf sahası, fitness alanları, meyve bahçeleri ve yüzme havuzları yer alıyor.

Exen İstanbul satılık daire fiyatları ise 2014 Haziran ayı itibari ile 762 bin TL’den başlıyor. Exen İstanbul satılık daire sahibi olanlara peşinatsız 120 aya kadar varan vade seçenekleri sunuyor.

Exen İstanbul nerede?
Sur Yapı Exen İstanbul projesi, Çamlıca’da, Tantavi Mahallesi’nde yer alıyor. Şile Otoyolu’nun hemen kıyısında yer alan Sur Yapı Exen İstanbul projesinin yol tarifi ise şöyle: Sur Yapı Exen İstanbul projesine, Şile Otoyolu’nun Küçüksu Kavşağı’ndan çıkıldıktan sonra Küçüksu Caddesi, Adem Yavuz Caddesi, TRT Caddesi ve Atatürk Caddesi güzergahıyla ulaşılabiliyor. Proje ayrıca Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne çok yakın.

Exen İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0216 316 79 90
Web Adresi: www.exenistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Exen Istanbul