FerYapı Prima'da yeni yıla özel ofis fırsatı

FerYapı, Merter-Parima Ofis projesinde yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Kampanya ile, 4 yıl vade ile aylık 4.850 TL'den başlayan taksitlerle ofis sahibi olmak mümkün...

FerYapı Prima'da yeni yıla özel ofis fırsatı

FerYapı, Merter'de hayata geçirdiği "Parima" projesinde yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Kampanya kapsamında 4 yıl vade ile 4.850 TL'den başlayan taksitlerle ofis sahibi olma imkanı sunuluyor. 

FerYapı Parima yeni yıla kampanya ile giriyor
Mai Residence, İstWest, MaiResidence ve Premier Kampus Ofis gibi projelere imza atan FerYapı,  Merter'de konumlandırılan Parima Ofis projesinde yeni bir kampanyaya başladı. E-5 üzerinde konumlandırılan projede geçerli olacak kampanya, yeni yıla yeni ofisinde girmek isteyenlere de cazip olanaklar sunuyor. Kampanya kapsamında Parima'dan ofis almak isteyenlere peşinatsız, 4 yıl vade ile ofis sahibi olma şansı veriliyor. Aylık taksitler ise 4.850 TL'den başlıyor.

FerYapı Prima'da yeni yıla özel ofis fırsatı

Parima Ofis'te kampanya
Merkezi lokasyonuyla dikkat çeken Parima ofis birimleri bünyesinde fitness cente, cafe lounge, back office concierge gibi olanaklar bulunuyor. Ofislerde ayrıca 8 ve 18 kişilik iki toplantı odasına yer veriliyor. 45 metrekareden başlayan ve ofis kullanımına uygun olarak geliştirilen Parima'da 224 bağımsız ünite bulunuyor. Zemin kattaki ticari üniteler 970 metrekareden oluşuyor. Proje toplamda 15 bin 500 metrekarelik bir alana sahip. 

Atatürk Havalimanı'na oldukça yakın bir noktada bulunan Parima, Merter metro ve Cevizlibağ otobüs duraklarına da yürüme mesafesinde yer alıyor. Güney kesiminde Zeytinburnu sahili ve kuzeyinde ise merkezi iş alanlarını barındıran projenin batısında sanayi bölgesi, doğusunda ise Tarihi Yarımada bulunuyor. 

Kiralama faaliyetleri FerYapı bünyesindeki FerBusiness ve CBRE, Propin tarafından yürütülen Parima, ofis çalışanlarının günlük ihtiyaçlarının karşılanması için de önemli olanaklar içeriyor. 

Firma Bilgisi: feryapı
Proje Bilgisi: Parima Merter