Akyapı İnşaat ve Konut Projeleri İletişim Bilgileri

2021'i yatırım yılı ilan ettti, 1 milyar 750 milyon liralık 3 proje yatırımı yapacak

2021'i yatırım yılı ilan ettti, 1 milyar 750 milyon liralık 3 proje yatırımı yapacak

3 yıl içinde 1 milyar 750 milyon liralık yatırım planlayan Akyapı, yatırım halkasının ilk projesi Limonlu Bahçe Konaklarını satışa sundu. Akyapı yılbaşında da Büyükçekmece'nin en büyük göl ve deniz manzaralı villa projesi Big Country projeni satışa sunacak.


Akyapı, 1998 yılında Mahmut Asmalı ve Hüseyin Dinçel tarafından kuruldu. Staj döneminde Atatürk Barajı inşaatında başlayan dodtluk 15 Ağustos 1998 ‘de ortaklığa dönüştü. 23 yılda lokasyon avantajları, zengin yeşil alan ve sosyal donatıları, yüksek yatırım değeri, prim potansiyeli, kaliteli ve güvenilir marka bilinirliği ile sektördeki diğer projelerden ayrışan Akyapı, konut ve alışveriş merkezi kategorisinde; Laleşehir Konakları, Airport Hill, Beyzade Konağı, Bahçetepe İstanbul, Seyranşehir, Park Mavera-1, Park Mavera-2, Başakşehir Ticaret ve Eğitim Portalı, sanayi ve endüstri Yapıları kategorisinde Tem 34 markası ile TEM 34 Esenyurt, TEM 34 İkitelli, TEM 34 Tahtakale, TEM 34 Ekspres, Ofis ve İşyeri kategorisinde Metro 34, Plaza 34, En Plaza gibi projeleri hayata geçirdi. Ayrıca Türkiye’nin ilk deprem izolatörlü toplu konut projesini de inşa etti.

 

2021 yılını yatırım yılı ilam eden Akyapı, 3 yıl içinde 1 milyar liralık yatırım gerçekleştirmeyi hedefliyor. Bu yatırımların ilk halkası olan Limonlu Bahçe Konakları 2 Aralık’ta gerçekleşen basın toplantısıyla tanıtıldı ve satışa sunuldu.

 

Akyapı, yılbaşında yeni bir projesini daha satışa çıkartmaya hazırlanıyor. Büyükçekmece’nin en büyük göl ve deniz manzarasına sahip olacak villa projesinin adı Big Country. Projenin yılbaşında lansmanı yapılarak satışa sunulması planlanıyor.

Akyapı Projeleri

Akyapı Haberleri

Akyapı Bilgileri

Firma Bilgileri

Adres AKYAPI İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. A.Ş. METRO 34 Plaza, İOSB Mah. Bedrettin Dalan Bulvarı No:23/104 Başakşehir / İSTANBUL
Logo 2021'i yatırım yılı ilan ettti, 1 milyar 750 milyon liralık 3 proje yatırımı yapacak
Mail bilgi@akyapi.com.tr
Web Sitesi https://www.akyapi.com.tr