Fortis İstanbul Sefaköy!

Yiğit Group tarafından hayata geçirilen Fortis İstanbul Sefaköy'ün Nisan ayı içerisinde resmi olarak satışa sunulması bekleniyor

Fortis İstanbul Sefaköy!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Küçükçekmece ilçesine bağlı Sefaköy bölgesinde Yiğit Group tarafından inşa edilen Fortis İstanbul'un satışları Nisan ayı içinde başlayacak. Projenin satış ofisi ise bir hafta sonra açılacak.

Sefaköy'de bulunan eski Aslanlı Tır Parkı alanı üzerinde hayata geçirilecek olan Fortis İstanbul Sefaköy, toplam 705 adet rezidans daire ile ticari birimlerden meydana gelecek.

Toplam inşaat alanı 69 bin metrekare olarak hesaplanan Fortis İstanbul Sefaköy, 9 bin 280 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulacak. 3 blok halinde yükselecek olan projede 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilecek.

Blokların altında mağazaların yer alacağı Fortis İstanbul Sefaköy'ün sosyal donatıları içerisinde; yüzme havuzları, süs havuzları, spor salonları, otopark alanı, kuru, temizleme, revir ve sauna olacak.

Atatürk Havalimanı'na 950 metre mesafede konumlanacak olan Fortis İstanbul Sefaköy; Kuyumcukent'e 772 metre, Fatih Koleji'ne 400 metre, İstwest'e 465 metre ve E-5 Karayolu'na 690 metre.

 

Proje Bilgisi: Fortis Istanbul