Fuzulev küçük tasarruflarla ev sahibi yapmayı sürdürüyor

Sektörde 19912 yılından bu yana faaliyet gösteren Fuzul Grup markası FuzulEv, küçük tasarruflarla ev sahibi yapmayı sürdürüyor

Fuzulev küçük tasarruflarla ev sahibi yapmayı sürdürüyor

Ödeme güçlüklerine göre gruplar oluşturan ve esnek konut edindirme sistemi ile çok sayıda vatandaşa konut imkanı sunan Fuzulev, konut sahibi olmak isteyenlere küçük tasarruflarla ev sahibi olma olanağı sunuyor. Tapulu olma kaydıyla yatırımcılara Türkiye'nin herhangi bir kentinde kolay konut sahibi olma imkanı tanıyan FuzulEv'de aile bütçelerini yormayan 4 farklı ödeme şekli yer alıyor. 

Türkiye'nin en kolay konut edindirme sistemi
FuzulEv'in konut edindirme sistemi hakkında bilgi aktaran FuzulEv Genel Müdür Yardımcısı Aydın Özkan, firma tarafından geliştirilen ödeme yapısının Türkiye'nin en kolay konut edindirme sistemi olduğunu söyledi. Özkan: 

"FuzulEv’in başarısı, sabit gelirle kira ödemek istemeyen binlerce kişiyi merkeze alarak onlar için çözüm sunmasından geliyor. FuzulEv’in sunduğu avantajlarla ev almak isteyen kişileri belli bir projeye hapsetmeyerek Türkiye’nin her yerinden daha erken ev sahibi olmalarını sağlıyoruz" ifadelerini kullandı

Güvenle büyüyen sistem
FuzulEv ile ev sahibi olanların, tanıdıklarını ya da yakınlarını da, güvenlerinden dolayı sisteme dahil etme eğilimi taşıdıklarını vurgulayan Özkan:

"Biz bu sistemde toplumumuzda var olan dayanışma ve destek kültüründen esinlendik. Sistemin en büyük referansı yine müşterilerimiz oldu ve bugüne kadar binlerce kişiyi ev sahibi yaptık, her ay açacağımız yeni şubeler ile daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Firma Bilgisi: Fuzulev