Galatasaray ve Dumankaya arasında imzalar atıldı

Dumankaya ile Galatasaray kulübü arasındaki sponsorluk anlaşmasında imzalar atıldı. Yapılan anlaşma ile birlikte Galatasaray Spor Kulübü, 3 yılda 30 milyon TL'lik bir gelir elde edecek

Galatasaray ve Dumankaya arasında imzalar atıldı

Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Galatasaray ile Dumankaya arasındaki forma sponsorluk anlaşmasında imzalar bugün atıldı. Anlaşma, Türk Telekom Arena Stadında düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu. Galatasaray Spor Kulübü adına Dursun Aydın Özbek ve Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya'nın katıldığı tören ve atılan imzalarla birlikte Galatasaray Futbol Takımı'nın Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarındaki formalarında Dumankaya logosu yer alacak.

Galatasaray ve Dumankaya arasında imzalar atıldı

Galatasaray ve Dumankaya'nın ortak vizyonu
Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, futbolun öncü markası Galatasaray ile şirketin dimanik yapısına uyum sağlayan önemli bir anlaşma imzalandığını söyledi. Anlaşma ile sporun gelişimine desteğin yanında, Galatasaray'a da en üst düzeyde katkı sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Dumankaya:

"Desteklemekten gurur duyduğumuz bir takım olan Galatasaray’ın hem Türkiye’de hem de uluslararası platformda başarılarını arttırarak devam etmesini diliyoruz. Dumankaya İnşaat olarak bu süreçte katkıları ve iş birliklerinden dolayı Galatasaray Spor Kulübü’ne teşekkürü bir borç biliyorum”  şeklinde konuştu. 

"Galatasaray, Dumankaya ile geleceğe harç koyuyor"
Törende yaptığı konuşmada Galatasaray'ın Türkiye ve uluslararası arenada en büyük başarılara sahip takım olduğunu hatırlatan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek:

"Galatasaray bu başarılarını  köklü geçmişinden gelen eşsiz birikimi sayesinde elde etti. Üzerine inşa edildiği sağlam temellerin değerini hep bildi, onlara sahip çıktı. Bugün de burada gelecek adına Dumankaya İnşaat ile yeni bir temele birlikte harç koyuyoruz." dedi. 

Galatasaray ve Dumankaya arasında imzalar atıldı

Galatasaray'ın kasasına 3 yılda 30 milyon TL
29 Ekim günü, Galatasaray'ın kendi evinde 4-0 kazandığı Eskişehirspor maçı ile birlikte başlayan anlaşma, Galatasaray'ın 3 yılda 30 milyon TL'lik bir gelir elde etmesini sağlayacak. 2017-2018 sezonunun sonuna kadar devam edecek anlaşma ile birlikte Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye kupası, iç saha ve deplasman maçlarında Dumankaya logosu yer alacak. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat