Gaya Grup yatırımlara değer katıyor

Gaya Grup bir gayrimenkulün konsept çalışmalarından yönetimine kadar tüm aşamalarını tamamlıyor ve kazanca kazanç katıyor.

Gaya Grup 26 yıllık tecrübesiyle bir gayrimenkul geliştirme grubu. Bünyesinde kavramsal işleri, geliştirmeyi, pazarlamayı ve yönetimi yapan dört ayrı şirket barındırıyor. Bir gayrimenkul üzerinde tüm bu evreleri çalışan bütünleşik bir hizmet veriyor. İlk aşama olarak kavramsal hizmetler adını verdikleri departman başlıyor. Bu aşama aslında her şeyin en başı oluyor. Kavramsal işlerde; yapılacak gayrimenkulün ne olacağına, konseptinin nasıl olacağına karar veriliyor ve fizibilite çalışmaları yapılıyor. Eğer yatırımcı bu aşamada ortaya çıkan projeyi onaylayıp inşaata başlarsa ikinci aşamaya geçiliyor. Geliştirme aşamasında ise projeye uygun mimar seçiliyor, belediye işleri takip ediliyor, hukuki altyapı sağlanıyor ve ruhsat aşamasına geçiliyor. İnşaatın başlamasıyla da pazarlama departmanı devreye girerek kiralama-satışlar yapılıyor. Proje ortaya çıktığındaysa yönetim ve işletme süreci başlıyor. Böylece Gaya Grup bir gayrimenkulün tüm aşamalarında hizmet veriyor.

Eski Avm'lere can veriyor
Gaya Grup için gayrimenkulün hangi aşamada olduğu önemli değil. İstanbul'da bulunan yüzlerce Avm var ve bunlara her gün bir yenisi ekleniyor. Yeni Avm'ler bazen eskilerinin tercih edilmemesine sebep oluyor. Bazen de bölgede böyle bir ihtiyaç kalmadığından Avm sıkıntı yaşıyor. İşte bu noktada da Gaya Grup devreye giriyor. Avm olarak hizmet veren ve artık ayakta duramayan gayrimenkulü bölgenin ihtiyacına göre yeniden biçimlendiriyor. Gaya Grup şu anda da İstanbul, Yalova, Keşan ve Sakarya gibi illerde pek çok gayrimenkule danışmanlık vermeye devam ediyor. 
 

Firma Bilgisi: Gaya Grup