Gayrimenkul pazarına yeni soluk: Tapu.com

Tapu.com'da gayrimenkul fiyatını açık artırma ile satıcı değil alıcı belirleyecek.

Tapu.com adıyla kurulan pazaryeri, bankalar, inşaat şirketleri ve diğer kurumsal gayrimenkul portföyleri için yeni, şeffaf bir satış kanalı fırsatı yaratıyor. Gayrimenkul sektöründe devrim niteliği taşıyan proje aynı zamanda fiyatı satıcıların değil alıcıların belirlemesine olanak sağlayacak ve sektörde gerçek piyasa değerlerinin oluşmasının önünü açacak.
İş fikri ve modeli kadar sağlam yatırımcı kadrosu ile de Tapu.com'da gayrimenkul ve arsaların alım-satımı online açık artırma usulü ile yapılıyor.  Şu anda 100’e yakın gayrimenkul ve arsanın açık artırma için sıra beklediği 
Tapu.com’da tüm süreçler şeffaflık esasına göre işliyor. Tapu.com’da satışa çıkan gayrimenkuller temiz tapulu, alıcının tüm bilgi ile belgelere ulaşabildiği şeffaf, sorunsuz konut, ticari ve arsalardan oluşuyor. Açık artırmaya katılmak için katılımcının kredi kartından belli bir provizyon çekilmesi yeterli oluyor. Sadece kazanandan hizmet bedeli tahsil ediliyor ve açık artırmayı kazanamayan tüm katılımcılardan çekilen provizyon iade ediliyor. Gayrimenkul ya da arsanın tutarı iseTapu.com’a değil her satışta olduğu gibi doğrudan satıcıya ödeniyor. 
 

Firma Bilgisi: Tapu.com