Gayrimenkulde liderler zirvesi için geri sayım

5. Gayrimenkul Liderler Zirvesi, 28 Nisan tarihinde Marriott Hotel-Şişli'de düzenlenecek. Etkinliğin ana başlığı "Gayrimenkulde Finansman Modelleri ve Alternatifleri" olacak

Gayrimenkulde liderler zirvesi için geri sayım

Bu yıl "Gayrimenkulde Finansman Modelleri ve Alternatifleri" ana başlığı ile organize edilen "Gayrimenkulde Liderler Zirvesi"nin 5.'si 28 Nisan 2016 Perşembe günü Marriott Hotel-Şişli'de düzenlenecek.

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın katılımıyla
Türkiye gayrimenkul sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen "Gayrimenkulde Liderler Zirvesi" bu yıl beşinci kez toplanıyor. 28 Nisan'da gerçekleştirilecek zirveye, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın da katılımı bekleniyor. 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nde açılış konuşmaları ise GYODER Başkanı Aziz Torun, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş ve BDDTK Başkanı Mehmet Ali Akben tarafından yapılacak.

5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi
3 ayrı oturum şeklinde gerçekleşmesi planlanan Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin 1. Oturumunda "Düzenleyici Kurumların Gayrimenkul Finansmanına Genel Bakışı" konusu işlenecek. TDUB Başkanı Bekir Yener Yıldırım'ın başkanlığı ile gerçekleştirilecek bu oturumun konuşmacıları arasında Ekonomi Bakanlı Müsteşari İbrahim Şenel, Şeker Finans Genel Müdürü Bahadır Teker ve  SPK Başkan Yardımcısı Tevfik Kınık ve T.C. Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürü Eroz Öz de bulunuyor.

Etkinliğin GYODER Başkan Yardımcısı Haluk Sur'un başkanlığında gerçekleştirilecek ikinci oturumunda ise "Gayrimenkul Finansmanının Önemi ve Sektöre Olan Katkıları" konusu masaya yatırılacak. Bu bölümde konuşacak isimler ise Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, TSKB Gayriminkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Reidin.com Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kayhan olacak.

Etkinliğin üçüncü ve son oturumunda ise "Gayrimenkul Finansmanında Alternatiflerin Tüketiciye Yansımaları Nasıl Olmalıdır?" konusu masaya yatırılacak. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Hepşen'in başkanlığını yürüteceği oturumda konuşma yapacak isimler arasında Bankalar Birliği Başkanı Başkanı Hüseyin AYDIN, İş Bankası Bireysel Krediler Müdürü. Recep HAKİ ve Vakıfbank Genel Müdür yardımcısı Mustafa Saydam da bulunuyor