Greenox Residence'de ön talep dönemi

Aycan Grup ve Feres, Kağıthane'nin en yeni projesi Greenox Residence için ön talep toplamaya başladı

Greenox Residence'de ön talep dönemi

"Kağıthane'de hayata geçirilecek Greenox Residence için hazırlıklarını tamamlayan Aycan Gayrimenkul ve Feres Markaları, ön talep döneminin başladığını duyurdu. Aycan Grup Başkanı Ahmet Tüfekçibaşı, iki firmanın bu zamana dek bireyselolarak nitelikli projeler hayata geçirdiğini ve Greenox Residence için güçlerini birleştirdiğini vurguladı. Tüfekçibaşı, Aycan Gayrimenkul'ün özellikle Kağıthane ve Çeliktepe'de kentsel dönüşüm projelerin hayata geçirdiğini vurgulayarak:

"2007 yılından bu yana bölgede gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşüm projeleri nedeniyle Kâğıthane bölgesini çok iyi tanıyoruz. Ada bazlı çalışmalar hayata geçiriyoruz. Feres Gayrimenkul de bugüne kadar butik yapılar inşa ederek yoluna devam eden bir firma. Yaklaşık iki sene önce kurulan Feres, birçok başarılı işe imza attı. Şimdi ise ortaklık olarak Çeliktepe bölgesinde benzersiz bir ikon projeyi hayata geçirmek için bir araya geldik” ifadelerini kullandı

 

Greenox Residence'de ön talep dönemi

 

21 Nisan'da satışlara start verilecek
Toplamda 170 konuttan oluşması beklenen Greenox Residence'nin satışlarına 21 Nisan'da başlanacağı bilgisini de veren Tüfekçibaşı, Greenox Projesinin kentsel dönüşüm algısında da yeni bir boyut açacağına dikkat çekti.

Greenox Residence'de yeşile yatırım
Giderek betonlaşan İstanbul'un şehir merkezinde, yeşile ve oksijene duyulan ihtiyaca yanıt olarak geliştirilen Greenox projesinin, "Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik-Leed/GOLD" adayı olarak inşa edileceğini belirten Tüfekçibaşı, projenin İstanbul'a yeni akciğerler kazandıracak bir proje olarak inşa edileceğini söyledi. Tüfekçibaşı:

"Greenox Residence, İstanbul’da ve ülkemizde, tüm kent peyzajlarını etkileyecek bir dönüşüm sürecini de başlatacak..." dedi.
 

 

Firma Bilgisi: aycan grup-feres
Proje Bilgisi: Greenox Residence