Gürsoy Grup iletişim bilgileri

Gürsoy Grup iletişim bilgilerine ve projelerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Gürsoy Grup iletişim bilgileri

Gürsoy Grup 1988 yılında kuruldu. İnşaat, restorasyon, demir-çelik, zemin kaplama sistemleri ve tarımsal gıda alanlarında faaliyet gösteren Gürsoy Grup, konut, alış-veriş ve iş merkezleri, eğlence parkı inşaatları, altyapı ve çevre düzenlemeleri ile dünyaca ünlü tarihi eserlerin restorasyonu yaptı.

Gürsoy Grup; bünyesinde, demir – çelik sektöründe Gürmak Çelik, tarımsal gıda sektöründe Şehrekmek ve zemin kaplama sektöründe Alfa Terrazzo şirketleri, başarılı çalışmalarını sürdürüyor. Bünyesinde birçok şirketi barındıran Gürsoy Grup şirketleri şöyle: Gürsoy Yatırım Holding, Güryapı İnşaat, Gürmak Çelik, Şehir Ekmek ve AlfaTerrazzo.

Gürsoy Grup iştirakleri
Vialand
Viaport Venezia
Blackgreen

Gürsoy Grup sosyal sorumluluk projeleri
Gürsoy Grup sosyal sorumluluk projeleri kapsamında birçok faaliyet sürdürüyor. Bunlar arasında; Kastamonu Nasrullah Kadı Camii, Hızır Bey Mescidi, Süleymaniye Mimar Sinan'ı Anma Günü, Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan Türbeleri, Mimar Sinan Türbesi, Evrenye Köyü Altyapı ve Cami Onarımları yer alıyor.

Gürsoy Grup projeleri
Vialand Tema Park: Gürsoy Grup ve Via Grup tarafından İstanbul Avrupa Yakasında hayata geçirilen Vialand, 600 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Vialand AVM; TEM Otoyolu ve E5'e komşu konumda yer alıyor. 140 bin m2 kiralanabilir ticari alanı, 5000'i kapalı, 3000'i açık olmak üzere toplamda 8000 araçlık otopark kapasitesi ile 2000 metrekarelik alanda bir şato şeklinde tasarlanıyor. Vialand açılış tarihi 29 Mayıs 2013 olup, bünyesinde Vialand AVM ve Tema Park'ı barındırıyor. Buna göre; Vialand AVM içerisinde 250 mağaza yer alıyor. Bir kat açık, bir kat kapalı olarak tasarlanan Vialand AVM'de, tavanı açık bırakılan kat cadde konsepti ile tasarlanıyor. Vialand AVM içerisinde yer alan bu caddede tramvay bulunuyor. Vialand Tema Park içerisinde ise Roller Coaster, Safari Coaster, Splash Coaster, Starshape, Small World, Escape River-Rapid Ride, King Kong ve Fatih Dark Ride gibi oyuncaklar yer alıyor.

Viaport Venezia: Viaport Venezia toplam 2.5 milyar TL yatırım bedeline sahip ve 82 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Viaport Venezia 2 bin 200 konuttan meydana geliyor ve 5 kule şeklinde tasarlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yer aldığı Viaport Venezia satılık daire büyüklükleri ise 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. Viaport Venezia projesi teslim tarihi olarak Aralık 2014'ü veriyor. Viaport Venezia satılık daire sahiplerine birçok sosyal imkan sağlıyor. Bu sosyal imkanlar arasında; egzersiz stüdyoları, Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, dinlenme odaları, pilates, restoranlar ve kafeler yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi sosyal imkanların yer aldığı Viaport Venezia Evleri'nde bulunanlar gondollarla gezebiliyor.

Gürsoy Grup nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Gürsoy Grup Çekmeköy'de bulunuyor.

Gürsoy Grup adres bilgileri: Çengelköy Mah. Kalantör Sokak No : 7 Üsküdar / İstanbul

Gürsoy Grup iletişim bilgileri
Telefon: 0 (216) 557 74 70
Fax : 0 (216) 557 74 60
E-Mail : info@gursoygrup.com.tr