Halk GYO ve Vakıf GYO’dan Bizimtepe Aydos projesi!

Bizimtepe Aydos projesi, Halk GYO ile Vakıf GYO işbirliğinde İstanbul Sancaktepe'de inşa ediliyor

Halk GYO ve Vakıf GYO’dan Bizimtepe Aydos projesi!

İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Sancaktepe’de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos, Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı işbirliğinde inşa ediliyor.

Tamamen “aile yaşantısı” ön planda tutularak tasarlanan Bizimtepe Aydos projesi, Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında yükselmesiyle alıcılarına doğa ile iç içe bir yaşam alanı sunuyor.

Toplam 95 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Halk GYO Bizimtepe Aydos projesi, 13’er katlı 17 adet blokta 1.037 adet daireden meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.

2018 yılının Mayıs ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması beklenen Vakıf GYO Bizimtepe Aydos projesinde daire fiyatları minimum 490 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Sancaktepe Bizimtepe Aydos projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden yüzde 15’lik bir indirim yapılıyor. Veya firma bünyesinde vadelendirme yapılabiliyor. Ya da banka kredisi kullanılabiliyor.

“Mutluluk evinizden başlar” sloganıyla tanıtımları yapılan Bizimtepe Aydos Sancaktepe projesinde 2+1 dairelerin alanı 87 metrekare ila 139 metrekare arasında; 3+1 dairelerin alanı 144 metrekare ila 172 metrekare arasında; 4+1 dairelerin alanı ise 192 metrekare olarak belirleniyor.

Halk GYO-Vakıf GYO Ortaklar Kurulu Başkanı Sabahattin Birdal, Bizimtepe Aydos ile ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi;

“Örnek bir güç birliği ile, Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında Bizimtepe Aydos projesini hayata geçiriyoruz. Bu projenin temelinde her anlamda aile kavramı yatıyor. Kısacası, “Mutluluk evinizden başlar!” sloganımız gerçekten sadece bir slogan değil; projemizin ruhu. Sancaktepe’de, 95 bin metrekare arsada, her iki kurumun da adına yakışır bir yaşam alanı inşa ediyoruz.”

Firma Bilgisi: Halk GYO - Vakıf GYO
Proje Bilgisi: Bizimtepe Aydos