‘Hayata Cam Kat’ ikinci yılını yenilenen yüzüyle kutluyor

Daha yaşanabilir bir dünya için çevre bilincinin artırılması gerektiğine inanan Anadolu Cam, ‘Hayata Cam Kat’ projesinin ikinci yılında internet sitesini yeniledi

‘Hayata Cam Kat’ ikinci yılını yenilenen yüzüyle kutluyor

24 Mart 2014/ emlakwebtv
Dünyanın önde gelen cam ambalaj üreticilerinden biri olan Anadolu Cam Sanayii A.Ş. ‘Hayata Cam Kat’ projesinin ikinci yılında web sitesini yeni yüzüyle takipçilerinin beğenisine sundu. Daha yaşanabilir bir dünya için çevre bilincinin artırılması gerektiğine inanan Anadolu Cam, Hayata Cam Kat projesi ile camın sağlığını, saflığını ve güzelliğini hayatın her anına taşımayı amaçlıyor ve internet sitesi aracılığıyla geniş kitleleri bu proje hakkında bilgilendiriyor.

www.hayatacamkat.com web sitesinde cam ambalaj dünyasından sürdürülebilirlik, geri dönüşüm, çevre ve yaşam konularına dair birçok değişik ve güncel haber yer alıyor. İnternet sitesini ziyaret edenler haberlere yorum yazabiliyor ve aynı zamanda sosyal medyada da paylaşabilme fırsatını yakalıyor. Paylaşılan haberlerin yanı sıra cam ambalaj hakkında görsel ve videolara da siteden ulaşılabiliyor.

Hayata Cam Kat 170 bin ziyaretçiye ulaştı
Tüm içerik bilgilerine en kolay şekilde ulaşılma imkanı veren tasarımıyla kullanıcılara ulaşan web sitesi, çarpıcı yeni yüzüyle dikkat çekiyor. Site, farklı görünümü ve eğlenceli konseptiyle de kullanıcıların ilgisini topluyor. Görsellik ve içerik açısından ziyaretçilere çoklu seçeneklerin sunulduğu Hayata Cam Kat’ın yeni web sayfası yüksek kalitede görsellerle zenginleştirildi. Yaklaşık 170 bin ziyaretçisi bulunan web sitesinin sunduğu yeniliklerle Hayata Cam Kat Ailesi’nin daha da büyümesini hedefleniyor.