HEP İstanbul'un yüzde 60'ı satıldı

Tekfen Emlak tarafından inşa edilen Hep İstanbul projesinde yüzde 60'lık satış oranına ulaşıldı.

HEP İstanbul'un yüzde 60'ı satıldı

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişim noktasında hayata geçirilen HEP İstanbul projesi yatırımcıdan büyük bir ilgi görüyor. Projenin yüzde 60'ının satışı tamamlanırken, "Geniş geniş otur, rahat rahat öde" kampanyası da halen devam ediyor

412 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Hep İstanbul projesinde 2+1 dairelerin satış fiyatları 412 bin TL'den,  3+1 daire fiyatları ise 502 bin TL'den başlıyor. Projede 3+1 tipindeki dairelere  aylık 5.700 TL taksitle sahip olma imkanı tanınıyor. Teslimatta ise 120 bin TL'lik peşinat ödemek yeterli olacak.

Projede yer alan 2+1 tipindeki konutlar için ise aylık 4.650 TL'lik taksit ve 2017 yılında 99.000 TL'lik peşinat ödeyerek sahip olunabiliyor. 

HEP İstanbul'un yüzde 60'ı satıldı

HEP İstanbul'da özel fırsatlar
Aile yaşamı ve çocukların hayatın merkezinde konumlandığı HEP İstanbul projesinde 125 metrekareden başlayan 2+1 daireler ve 157 metrekareden başlayan 3+1 dairelerde önce taksit, ardından peşinat imkanı sunuluyor. Tekfen Emlak, projeden ev sahibi olmak isteyenlere, "peşinatı" teslimat sırasında öneme seçeneği sunuyor.

Hep İstanbul projesinde aile yaşamına uygun geniş sosyal alan ve zengin peyzaj olanağı sunulduğunu söyleyen Tekfen Emlak Geliştirme Satış ve Pazarlama Koordinatörü Emre Ülger, özellikle çocuklara özel olarak geliştirilen yaşam alanlarına dikkat çekti. Ülger: "1500 m2’ye yakın açık çocuk oyun alanları, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık-kapalı yüzme havuzları, spor ve aktivite alanları ile özellikle ailelere keyifli bir hayat sunuyoruz” dedi. 

Firma Bilgisi: Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Bilgisi: Hep Istanbul