Hill Kartal'da fırsat dönemi başladı

İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Hill Kartal projesinde hayata geçirilen kampanya ile yatırımcıya 10 bin TL ön ödeme ile ev sahibi olma şansı sunuluyor.

Hill Kartal'da fırsat dönemi başladı

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile inşa edilen Hill Kartal'da özel bir kampanyaya başlandı. Kampanya kapsamında yatırımcıya 10 bin TL ön ödeme ile taksitlere 2017'de başlama şansı sunuluyor. 

Hill Kartal'da kampanya
Kartal'da Aydos Ormanı'na yakın bir lokasyonda hayata geçirilen Hill Kartal projesinde yeni bir kampanyaya start verildi. 3 ayrı seçeneğin hazırlandığı kampanyada ilk olarak düşük peşinat sahipleri hedeflendi. Bu müşteri profiline 10 bin TL peşinat, konut bedelinin yüzde 25'ini sene sonunda, yüzde 15'in ise teslimde ödeme imkanı sunan İş Ortaklığı, geri kalan yüzde 60'lık bakiyenin ise 2016 yıl sonunda banka kredisi ödenmesine olanak sunuyor. Bu seçenekte ilk taksit ödemelerine 2017 yılında başlanabilecek.

 

Hill Kartal'da 10 bin TL ödeme ile konut fırsatı

 

İkinci seçenek: 60 ay vade
Projede hayata geçirilen bir diğer seçenek de konut bedelinin yüzde 50'sini peşin ödeyenler için tasarlandı. Bu kampanyada geri kalan bakiyenin faiz ve vade farkı ödenmeden 60 eşit vadeye bölünmek suretiyle ödenmesi mümkün olacak. 

Hill Kartal projesi kapsamında geliştirilen son kampanya seçeneği ise peşin ödemelere yönelik yüzde 10 + yüzde 10 olacak.

336 bin TL'den başlayan fiyatlarla
28 ve 13 katlı 2 blok üzerinde toplam 193 konutun yer aldığı Hill Kartal, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler içeriyor. Dairelerin 336.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede . 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan kat planları isteğe göre 1+1’e veya 4+1’e ve 5+1’e  çevrilebiliyor

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal