Hill Kartal'da Ocak fırsatı sürüyor

İstanbul Kartal'da Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Hill Kartal'da satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projede Ocak ayı sonuna kadar 225 bin TL'den başlayan fiyatlarla daire sahibi olmak mümkün

Hill Kartal'da Ocak fırsatı sürüyor

Almalar; İskurt ve Nergo İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Adalar ve Aydos Ormanı manzaralı Hill Kartal projesinde yüzde 20'lik satış oranına ulaşıldığı açıklandı. Ortak Girişim Başkanı Hizmet Alma 24 Aralık'ta satışa çıkarılan ve kısa sürede büyük ilgi gören projede yüzde 15'lik lansman indirimine gittiklerini vurguladı. Alma:

"“Gerçek satış değeri 264 bin lira olan konutu yüzde 15 indirimle alan konut alıcısı baştan kazanmaya başladı. 264 bin liralık konuta 225 bin liradan sahip oldu. Söz konusu karlı yatırım konut alıcısını harekete geçirdi ve kısa sürede konutların yüzde 20’si satıldı”  dedi.

Hill Kartal teslimleri: Haziran 2016
Yapılan açıklamaya göre lansman fiyatları ile satışlar Ocak ayı süresince devam edecek. Lansman fiyatları ile konut satın alma tercihinin yatırımcıya her zaman daha çok kazandırdığını belirten Alma, konutların teslim tarihinin de 2018 senesi Haziran ayı olacağı bilgisini de verdi. 

Hill Kartal'da Ocak fırsatı sürüyor

Hill Kartal ödeme planı
Modüler bir sistemin uygulandığı ve 1+1 ile 2+1 konut tiplerinin istek doğrultusunda 3+1 ve 3+1 ara kat dublekse dönüştürülebildiği projede, 193 adet konut yer alıyor. Hill Kartal'dan ev almak isteyen yatırımcıya özel yüzde 15'lik indirime ek olarak şirket bünyesinde de 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 

Nergo İnşaat Kurucusu Ahmet Kılıç'ın proje ile ilgili açıklamalarını izlemek için tıklayın... 

Özel sosyal alanları ile de dikkat çeken Hill Kartal porjesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, spor sahaları ve bir helikopter pistinin yanı sıra, elektrikli araç şarj istasyonları da yer alıyor. 

"Hill Kartal'da Ocak fırsatı sürüyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Hill Kartal'da Ocak fırsatı sürüyor

Hill Kartal'da Ocak fırsatı sürüyor

Hill Kartal'da Ocak fırsatı sürüyor

Hill Kartal'da Ocak fırsatı sürüyor

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal