Hukukçular Towers’da kiralamalar başladı

Hukukçular Towers'ta satışlar sona erdi. Kiralamaların başladığı projede kira fiyatları metrekaresi 14 dolardan başlıyor

Hukukçular Towers’da kiralamalar başladı

12 Temmuz 2012 / emlakwebtv

İstanbul Kartal'da Kılıçoğlu-Delta Yapı tarafından inşası tamamlanan 104 ofis ve 18 kattan oluşan, home ofis konseptli projenin A bloğu yeni kiracılarını bekliyor. Projede, bürüt 75 metrekarelik 40 tane, 80 metrekarelik 52 tane, 145 metrekarelik 8 tane ve 290 metrekarelik 4 ofis yer alıyor.
Proje kira bedelleri, birinci katta 14 dolardan başlarken, üst katlarda fiyatlar kat ve yönlere göre metrekare başına 20 dolara kadar çıkıyor. Stüdyo home ofis şeklinde tasarlanan ve 1 oda, 1 duş-tuvaletin bulunduğu projede kira bedelleri üçer aylık peşin talep ediliyor. Projenin depozito değeri de bir kira bedeli olarak alınıyor.
Kartal Adalet Sarayına yürüme mesafesinde olan proje E-5'e ve metro istasyonuna 50 metre, karayolu ile de sahil yoluna 3, TEM Otoyolu'na 8, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projede profesyonel yönetim, bina içi teknik hizmet, vale, concierge, güvenlik, temizlik, ortak kullanım alanları hizmeti ve genel yönetim hizmetleri sunuluyor.
Ayrıca futbol dünyasından çok sayıda isim de projeden daire sahibi oldu.