Huzurlu İnşaat 10 bin dolar bozdurana yüzde 10 indirim sunuyor

Huzurlu İnşaat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dolar‘dan TL’ye dönelim çağrısını desteklemek adına “Huzurlu Marmara” projesinde 10 bin dolar bozdurana yüzde 10 indirim kampanyasını başlattı.

Huzurlu İnşaat 10 bin dolar bozdurana yüzde 10 indirim sunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 'dolarlarınızı bozdurun; altına, Türk Lirası'na çevirin' çağrısı sonrasında iş dünyasından, halkı döviz bozdurmaya teşvik edecek destekler  büyüyor. 2009’dan bu yana inşaat sektöründe önemli projelere imza atan Huzurlu İnşaat, Türk Lirası’nın değerlenmesi için başlatılan döviz bozdurma kampanyasına destek verdi.

Huzurlu İnşaat'tan kampanyaya destek
Huzurlu İnşaat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dolar‘dan TL’ye dönelim çağrısını desteklemek adına “Huzurlu Marmara” projesinde 10 bin dolar bozdurana yüzde 10 indirim kampanyasını başlattı. Yaptığı yatırımlar ve hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına daima kazandıran Huzurlu İnşaat, 10 bin dolar bozduran her vatandaşa İstanbul Beylikdüzü’nde konumlandırdığı Huzurlu Marmara projesinde yüzde 10 indirim sağlıyor.

Bayram Bıyıklı'dan açıklama
Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı;
‘’Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde tüm yurtta başlatılan TL seferberliğine, biz de satışları devam eden Huzurlu Marmara projemizde yaptığımız kampanyayla destek veriyoruz. Kampanya dahilinde, 10 bin dolar bozdurup projemizden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 10 indirim sağlıyoruz. Ekonomimize darbe vurulmasına fırsat vermemek adına başlatılan bu seferberlikte biz de Huzurlu İnşaat olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Sektör temsilcilerinin yanı sıra orta ve küçük ölçekli esnafımızın başlattığı kampanyalar da bizi mutlu ediyor. Yatırımcıları kampanyadan faydalanmaları için satış ofisimize bekliyoruz.’’ dedi.

Firma Bilgisi: Huzurlu Inşaat
Proje Bilgisi: Huzurlu Marmara