İnistanbul Hayat 27 Nisan'da görücüye çıkıyor

Ön talep toplama çalışmaları devam eden İnistanbul Hayat 27 Nisan'da görücüye çıkıyor

İnistanbul Hayat 27 Nisan'da görücüye çıkıyor

Ön talep toplama çalışmaları devam eden İnistanbul Hayat 27 Nisan'da görücüye çıkıyor. İş GYO ve NEF tarafından hayata geçirilen İnistanbul'un yeni projesi olan İnistanbul Hayat için ön talepte bulunanlar randevu sistemi ile satış ofisine davet ediliyor ve öncelikli lansman fiyatlarından yararlanıyor. 

Topkapı'da eski Şişecam fabrikası arazisi üzerinde kurulan İnistanbul projesinin ilk projesi Gala'da 3 hafta gibi kısa bir sürede 875 adet konut satılmıştı. Ön talep aşamasında ise 7 binden fazla başvuru alan İnistanbul Lokal ise satışa sunuldu. İnistanbul Lokal projesinde de 5 gün gibi kısa bir sürede 218 adet konutun satışı gerçekleşti. İnistanbul Hayat projesinde ise 1+1 ve 2+1 dairelerin satışları başladı. 

İnistanbul Hayat projesinden konut sahibi olacaklara sunulan özellikler içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kreş, spa, süs havuzu, sauna, Türk hamamı, yürüyüş parkuru bulunuyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. Aynı zamanda dairelerde ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, balkon ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Ön talep süreci başlayan İnistanbul Hayat projesinin lansmanı 27 Nisan'da gerçekleşecek. Proje ile ilgili detayların lansmanda açıklanması bekleniyor. İnistanbul Hayat projesinde satışa sunulan 1 oda 1 salon daire alanları 48 metrekare ila 118 metrekare arasında, 2 oda 1 salon daire alanları ise 79 metrekare ila 155 metrekare arasında tasarlanıyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi beklenen İnistanbul Hayat projesinde lansman fiyatlarından yararlanmak isteyenler ön talep formu doldurabilirler.

Firma Bilgisi: İş GYO-NEF
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat