İSMOB tasarım ödülü Tepe Home'un oldu

Türkiye'nin ve dünyanın en önemli mobilya fuarlarından biri olan İsmob kapsamında düzenlenen tasarım yarışmasında birincilik ödülü Tepe Home'un oldu

İSMOB tasarım ödülü Tepe Home'un oldu

Tepe Home, Türkiye'nin ve dünyanın en kapsamlı mobilya buluşmalarından biri olarak kabul edilen İSMOB kapsamında düzenlenen tasarım yarışmasından birincilikle ayrıldı. Yatak Odaları Kategorisinde en iyi tasarımı ödülüne layık görülen Tepe Home, tamamlayıcı ürün kategorisinde de en iyi ikinci tasarım ödülüne layık görüldü.

Tepe Home'a en iyi tasarım ödülü
İSMOB-Mobilya Fuarı kapsamında düzenlenen ve yemek odaları, oturma odaları, genç odaları, yatak odaları ile tamamlayıcı ürün ve stand kategorilerinden çok sayıda firmanın katıldığı tasarım yarışmasında Tepe Home, Yatak Odaları kategorisinde en iyi tasarım ödülünü almaya hak kazandı. Firma aynı zamanda, tamamlayıcı ürün kategorisinde de en iyi ikinci tasarım ödülünün sahibi oldu. 

 

İSMOB tasarım ödülü Tepe Homu'un oldu

 

Yarışmayı ve Tepe Home'un kazandığı ödülleri değerlendiren Tepe Home Genel Müdürü Aykut Coşkan, 2015 yılının tüm firma departmanlarında yenilikçi bakış açısının geliştirilmesi ve alt yapı hazırlıklarının tamamlanması için çalışılarak geçirildiğini belirterek, özellikle Ar-Ge ve tasarım departmanlarına yapılan yatırımların sonucunu almanın memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Coşkan: "Tepe Home’un “yeni” konseptini yansıttığımız bu çalışmalarda dünya trendlerini takip eden ve Tepe Home’a özgü bir tasarım dili oluşturarak hayata geçiren tasarım ekibimiz sayesinde  Yatak Odaları kategorisinde en iyi tasarım ve tamamlayısı ürün kategorisinde de en iyi ikinci tasarım ödülüne layık görüldük..." ifadelerini kullandı.