İstanbul Billboard Kiralama

İstanbul billboard kiralama fiyatları ve billboard detayları için haberimizi inceleyebilirsiniz

İstanbul Billboard Kiralama

İstanbul billboard kiralama fiyatlarına geçmeden önce açık hava reklamcılığı olan billboard reklamcılığından bahsedelim. Üç boyutlu ya da iki boyutlu olan billboardlar, geniş kitleleri etkileyen açık hava reklamcılığıdır. 

Son zamanlarda billboard reklamcılığı akılda kalan ve en çok tercih edilen sektör haline gelmiştir. okula giderken, dönüş yolunda, işe giderken, bazen çalışırken pencereden baktığınızda dikkatinizi çeken billboard reklamları özellikler televizyondaki herhangi bir reklamın bıraktığı etkiden daha fazladır. 

Gelelim İstanbul Billboard Kiralama fiyatlarına

İstanbul Billboard Kiralama fiyatları billboard büyüklüğü, cinsi, özelliği, tarafı ve ve kaç gün kalacağına bağlı olarak değişiyor. 

Işıklı ve çift yüzlü olanlarda 60 adet için haftalık kiralama bedeli 19 bin 800 liradan başlıyor. 150 adet içinase 42 bin liradan başlıyor. Billboard kiralama bedeli 300 adet için ise 81 bin liradan başlıyor. 

Billboard reklamları etkin ve ekonomik olduğu için en çok tercih edilen reklam mecrası olarak karşımıza çıkıyor. Billboard reklamını en çok kullanan sektörler ise şöyle; banka, gazete, meşrubat, inşaat dekorasyon, otomotiv gibi firmalar.