İstanbul Kayabaşı Emlak Konut ihalesi 12 Ocak'ta

Emlak Konut GYO, İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap ihalesinin mali tekliflerin alınacağı ikinci oturumunu 12 Ocak'ta gerçekleştirecek.

İstanbul Kayabaşı Emlak Konut ihalesi 12 Ocak'ta

Emlak Konut GYO, 2016 yılının ilk ihalesine, 12 Ocak tarihinde İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap ile çıkıyor. İhale ile, Emlak Konut projelerinden biri olan Kayabaşı Emlak Konutları'nın 2. Etap yapımını kimin üstleneceği belirlenecek. 

2Bünyesinde altyapı, konut, çevre düzenleme, okul , spor salonu ve ilçe emniyet müdürlüğü gibi karma yapıların bulunacağı proje ihalesinin 2. oturumunda, mali teklifler alınacak. İhale 12 Ocak tarihinde saat 14.30'da gerçekleştirilecek.

İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap İhalesi
Toplamde 44 bin 365 metrekarelik arsa üzerinde ve 271 konut şeklinde inşa edilecek olan Başakşehir Kayabaşı 2. etap projesinde toplam inşaat alanı 71 bin 817 metrekare olacak. Projenin konut alanı 24 bin 272, okul ve spor salonu alanı ise 13 bin 991 metrekare olacak. Proje kapsamında ayrıca Emniyet müdürlüğü ek hizmet binası için de 6 bin 101 metrekare ayrılmış durumda. 

Kayabaşı Emlak Konutları ihalesine 28 firma katılacak
Emlak Konut GYO tarafından düzenlenecek olan Başakşehir Kayabaşı 2. Etap İhalesine, Siyah Kalem, İntaya İnşaat, May İnşaat, Ahes İnşaat, Altındağ İnşaat, Kalyon İnşaat San, Can İnşaat, Özülke İnşaat, Seç Yapı, Gökyol Taahhüt, Durmaz İnşaat, Kur İnşaat, Ahes İnşaat'ın da aralarında bulunduğu  28 firmanın katılması bekleniyor.