Jardin Eden Çeşme fiyatları 920 bin TL!

Lansmana özel fiyatlar ile satışa sunulan Jardin Eden Çeşme'de minimum konut fiyatı 920 bin TL'den başlıyor

Jardin Eden Çeşme fiyatları 920 bin TL!

Ön talep dönemine özel yüzde konut fiyatlarına yüzde 25 indirim yapan Jardin Eden Çeşme Pana Yapı imzası taşıyor. Jardin Eden Çeşme fiyatları 920 bin TL'den başlıyor. Lüks villa ve rezidansların bulunduğu Jardin Eden Çeşme projesinde konutların dışında apart otel de yer alıyor. 

Jardin Eden Çeşme projesinin ev alacaklara sunduğu sosyal donatılar içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, deniz manzarası, kameralı güvenlik ve güvenlik mevcut. Projede konutlarda ise villalar için özel yüzme havuzu, tüm konutlar için ise rezidans hizmetleri sunuluyor. 

Jardin Eden Çeşme fiyatları 920 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ön talep dönemine özel yüzde 25 indirim uygulanan projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Projede 44 villa lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. Pana Yapı imzası taşıyan projede, 120 villa, 6 konakta toplam 40 daire ve 1 apart otele yer veriliyor. 

 

Jardin Eden Çeşme fiyatları 920 bin TL!

 

124 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde kurulan Jardin Eden Çeşme projesi 3+1, 4+1 ve 6+2 konut seçeneklerinden oluşuyor. Jardin Eden Çeşme satılık daire alanları ise 168 metrekare ila 335 metrekare arasında tasarlanıyor. Jardin Eden Çeşme teslimlerinin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

İzmir Çeşme'de yükselen proje eski ege evlerine ait mimariyi yansıtıyor. Çeşme'nin en gözde koylarından birinde hayat bulan Jardin Eden Çeşme projesi Ilıca Plajı'na 2 kilometre, denize ise 800 metre mesafede yer alıyor. Projenin kendine ait koyu bulunuyor. Projede ev sahipleri plaja özel servisler ile ulaşım sağlayacak. 

Jardin Eden Çeşme'de yüzde 25 indirim ile avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinde ön talep formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Jardin Eden Çeşme