JLL 'dev güç birliğini' kutladı

JLL Türkiye ve AVM Partners'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı güç birliği, JLL Dünya Başkanı Colin Dyer'ın katılımıyla kutlandı.

JLL Türkiye ve AVM Partners'ın güçlerini birleştirmesi; çalışanların, müşterilerin ve iş ortaklarının katılımıyla kutlandı. 80 ülkede kurumsal gayrimenkul danışmanlığı alanında faaliyet gösteren JLL'in  Dünya Başkanı Colin Dyer, kutlamaya katılmak üzere Türkiye'ye geldi. Şirketin stratejileri ve büyümesinden sorumlu olan Dyer, kutlamada JLL'in Türkiye ve dünyadaki yatırımları ile büyüme stratejileri hakkında bir konuşma yaptı. 
Kutlamaya katılan Türkiye Geçnlik Filarmoni Orkestrası Şefi Cem Mansur, JLL Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Yurdum'a farklı entstrümanları ahenkli bir şekilde yönetmenin sırlarını anlattı. Mansur, herkesin farklı yetenekte olduğunu ve bu yetenekleri öne çıkarmak gerektiğini, yeteneklerin kendilerini anlatmalarına müsade etmek gerektiğini söyledi. Yurdum, Cem Mansur'un anlattıkları kendi şirketlerinde çalışanlarına uygulayacaklarını belirtti. 

Firma Bilgisi: Jll Türkiye