Kadıköy Kentplus adres bilgileri

Kadıköy Kentplus projesi Emay İnşaat tarafından Fikirtepe'de inşa ediliyor. Projede fiyatlar 482 bin TL'den başlıyor

Kadıköy Kentplus adres bilgileri

Emay İnşaat projesi olan Kadıköy Kentplus 27 bin 383 metrekare alan üzerinde yer alıyor. 561 adet daireden meydana gelen Emay Kadıköy Kentplus 1+1’den 4+1’e kadar konut tiplerinden oluşuyor. Kadıköy Kentplus Fikirtepe bölgesinde yükseliyor. Kadıköy Kentplus teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Kadıköy Kentplus özellikleri
-Meydan
-Çarşı
-Vale
-Kuru temizleme
-Otopark
-Yüzme havuzu
-Çocuk oyun alanları
-Koşu ve yürüyüş parkurları
-Spor tesisi

Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanan Kadıköy Kentplus projesi Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakın konumda yükseliyor.

Kadıköy Kentplus fiyat listesi
Emay İnşaat tarafından hayata geçirilen Kadıköy Kentplus fiyatları 482 bin TL’den başlıyor. Kadıköy Kentplus fiyat listesi son güncellemeleri şöyle:
1+1 daireler 482 bin TL’den başlıyor
2+1 daireler 785 bin TL’den başlıyor
3+1 daireler 1 milyon 70 bin TL’den başlıyor.

Kadıköy Kentplus ödeme planı
Kadıköy Kentplus ödeme planı kapsamında peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı bulunuyor. Kadıköy Kentplus ödemeleri 2 seçenek sunuluyor. Yüzde 25 ve yüzde peşinat ödemeleri ile birlikte banka kredisi imkanı sunuluyor.

Kadıköy Kentplus nerede?
Kadıköy Fikirtepe’te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakın konumda birçok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. Anadolu Yakası’nın kalbi Kadıköy’de yükselen Kentplus Kadıköy, Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakınlığı ile İstanbul’un her yerine çok kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Kadıköy Kentplus iletişim bilgileri
Telefon: 444 20 01
www.kentplus.com

Proje Bilgisi: Köy