Kale'den dış cephe çözümü

Kale Boya, Performa+ ürünü ile binaları koruma altına alırken, yüzeydeki çatlak problemlerini de ortadan kaldırıyor

Kale'den dış cephe çözümü

Kale Boya, her türlü iklim koşullarına karşı dayanıklı, ekstra elastik dış cephe boyası  Performa+ ile binaları koruma altına alırken, yüzeydeki çatlak problemini de ortadan kaldırıyor.

Kale Boya; yağmur, kar, nem, aşırı soğuk veya sıcaktan etkilenmeyen özel dokuya sahip ürünü Performa+ ile uzun yıllar renkleri solmayan ve yüzeyi çatlamayan binalar yaratıyor.

Çevre dostu Kale Boya’nın üstün performanslı ürünü Performa+, alışılmış boyalar ile karşılaştırıldığında farklı teknik çözümleriyle öne çıkıyor. Elastik akrilik polimer esaslı, su geçirimsiz, uzun ömürlü, matdış cephe boyası olan Performa+; çatlakları köprülerken, su geçirmeme özelliğinin yanı sıra nefes alan yapısıyla fark yaratıyor.

Dış cephede kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylere  uygulanan Performa+ ürününün teknik özellikleri:

  • Düşük sıcaklıklarda dahi elastikiyetini koruyan bir malzeme olup, bu esnekliği ile altyapıdaki çatlakları köprülendirir ve binanın oturması sırasında meydana gelen hareketlerden etkilenmez.
  • Tamamen su geçirimsiz bir boya olup yağmura karşı tam bir koruma sağlar;
  • İçeride oluşan nemi dışarıya atma kabiliyetiyle binaların nefes almasını sağlar.
  • Alkaliye dayanıklıdır.
  • Yağmur, kar, nem, aşırı soğuk veya sıcak gibi ağır hava şartlarından etkilenmez kabarmaz, çatlamaz ve renkleri solmaz.
  • Üstün örtme gücüne sahiptir.
  • Solvent içermediği ve su ile seyreltildiği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez.

En gözde renklerle binalara canlılık katan Kale Boya’nın yenilikçi ürünü Performa+, 2.5 ve 15 litrelik ambalajlarda satışa sunuluyor.

Yüzeye tutunma kabiliyetinin göstergesi olan aderans performansı yüksek olan Performa+ uygulandığı yüzeye güçlü yapışmasından dolayı sektör profesyonelleri tarafından özellikle tercih ediliyor.